Panel používateľa

cdVet Bio Bachove kvety - Apatia, 20 ml

cdVet Bio Bachove kvety - Apatia, 20 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Bachove kvapky pre apatické zvieratá, vysilené po operácii, bez chuti do jedla, unavené po chorobe.

17,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

cdVet Bio Bachove kvety Apatia je zmes energetizujúcich esencií podľa Dr. Bacha, ktorých základom sú kvety a hodnotné oleje plné živín v Bio kvalite. "Bio-Bachblüten Pflegefall "pomáhajú v situáciách pod súhrnným názvom Apatia - podporujú psychickú pohodu a harmonizujú telo i dušu. Pomáhajú v životných situáciách ako je apatia, rezignácia, nechuť k jedlu, k pohybu, vysilenie po operácii alebo po dlhej chorobe, kedy zvieraťu chýba iskra a cíti sa unavené.

Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cdVet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného média) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

cdVet Bio Bachove kvetové esencie je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú, je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Apatia:

Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, hrab, oliva, šípková ruža, zemežlč, biela lesná réva.

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácia EÚ poľnohospodárstva.

cdVet Bio Bachove kvety neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cdVet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cdVet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Analytické zložky:

dusíkaté látky <0,3%, hrubý tuk 99,4%, vláknina <0,5%, popol <0,4%.

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Mačky & psy: 2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 3 - 4 x denne

Kone: 10 kvapiek 3 x až 4 x denne

Vyvarujte sa kontaktu s kovmi
Biofyzikálna (životná) energia z kvetov, ktorá je nositeľom liečebných informácií, je hlavným zdravotným prínosom Bachových kvapiek. Kontakt s kovmi znižuje životnú energiu kvetových esencií a tým ich účinnosť zoslabuje. Preto sa pri skladovaní a podávaní Bachových kvetových esencií vyvarujte kontaktu s kovmi (lyžička, miska, chladnička, plechové regály a podobne).

 

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Hrab (Carpinus betulus) - Vhodný pri slabosti a vyčerpaní, únave a letargii. Posilňuje vitalitu, vhodný pre zvieratá po dlhodobej vynútenej nečinnosti, tiež napr. pri ochoreniach, ktoré sa najhoršie prejavujú na začiatku dňa a postupne sa počas dňa lepšia, je vhodný aj pre dlhodobú podporu zvieraťa pri ochorení na rakovinu.

Oliva (Olea europaea) - Pomáha liečiť úplné vyčerpanie, mdloby, obnovuje sily a schopnosť regenerácie. Je vhodná u slabých a fyzicky alebo psychicky vyčerpaných zvierat, pri anémii, vyčerpávajúcich záchvatoch, pri zotavovaní po operácii a rekonvalescencii, pri dlhodobých stresujúcich ochoreniach.

Planá alebo šípková ruža (rosa canina) - Pomáha v prípade apatie a rezignácie, vhodná pre zvieratá v kritickom stave (studené telo), pri dlhej vyčerpávajúce chorobe, pri chronickom smútku a ľahostajnosti. Aj v prípadoch, keď sa zviera odmieta pohybovať, keď nejaví záujem o potravu, pre zvieratá opustené (v útulkoch a pod).

Zemežlč (centaurium umbellatum) - Pomáha pri nedostatku asertivity, pri slabej vôli a servilnosti, posilňuje odolnosť a osobitosť. Vhodná pre zvieratá, ktoré sú príliš submisívné a podriadené, ďalej pre prepracované či preťažované zvieratá, prípadne pre zvieratá s oslabenou imunitou, po akútnej chorobe alebo po úraze.

Biela lesná réva (clematis vitalba) - Pomáha získať pozornosť a sústredenie, vhodná pri roztržitosti a nezáujmu o aktuálnu situáciu. Pre zvieratá, ktoré sa nevedia sústrediť, sú zmätené, znudené či "duchom neprítomné", bez záujmu, spavé, pri šoku, zrútení, strate vedomia, apatii, epileptických záchvatoch, po operácii, pri predčasnom starnutí.

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.