Panel používateľa

Toaletné podložky pre šteniatko, vôňa pomaranča

Toaletné podložky pre šteniatko, vôňa pomaranča

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Toaletné podložky vhodné pre šteňatá alebo staršie a inkontinentné psy.

Varianty produktov

  • 4,99 €

  • 11,99 €

4,99 €

Ak učíte šteniatko čistotnosti doma, nepremokavé podložky sú na nezaplatenie - verte mi. Dnešné podlahy znesú veľa, dajú sa ľahko utrieť a mladý psík už nenarobí toľko škody, ale aj tak je dobré, keď má ako záchranu toaletnú podložku a vie, kde môže v prípade nutnosti svoju potrebu vykonať.

Tréningové podložky značky Dog Fantasy sú určené pre takýto nácvik. Majú rozmer 55,8 x 55,8cm a spolu s vhodným výcvikom pomáhajú naučiť psa vykonávať potrebu vonku alebo na určité miesto. Dajú sa použiť v dome či v byte, rovnako tak i vonku.

Podložky využijete opäť na jeseň psíkovho života, kedy už bude inkontinentný kvôli chorobe, rôznym problémom alebo jednoducho preto, že je už starší. Nie je na mieste staršieho psíka trestať za to, že už nevydrží toľko, čo kedysi - treba mu pomôcť a nechať mu možnosť uľaviť si, keď potrebuje.

Toaletné podložky Dog fantasy sú:

  • vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie, na podlahu, do peliešku alebo bedne so šteniatkami, pre starších psíkov, ktorí už nevydržia tak dlho, ako kedysi
  • super absorpčné podložky, ktoré nepretečú
  • prešívané vrecká pomáhajú zabrániť pretečeniu či presiaknutiu
  • pre šteňatá, starších alebo inkontinentných psíkov
  • jednoduché použitie
  • akurátny rozmer 55 x 55 cm
  • len 24 centov za 1 kus
  • príjemná vôňa

Rady pri použití pri nácviku so šteniatkom:

Podložku umiestnite do priestoru domu alebo bytu, kde by šteňa malo vykonať svoju potrebu, látkovou stranou nahor (plastovou stranou smerom k podlahe). Akonáhle Váš pes vykoná svoju potrebu na podložke, odmeňte ho pochvalou a maškrtou za dobré správanie. Znečistenú podložku vymeňte za novú. Pri výmene podložky sa uistite, že je položená vždy na rovnakom mieste. Ak sa šteňa pokúša vykonať potrebu inde ako na podložke, jednoducho ho zdvihnite a premiestnite na podložku. Povzbuďte ho k vyprázdneniu na podložke. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame obmedziť pohyb šteňaťa na čo najmenší priestor (kúpeľňa, kuchyňa). Akonáhle sa šteňa naučí používať podložku vo vnútri domu, presuňte ju do vonkajšieho priestoru. Umiestnite podložku v žiadanej lokalite, kam by sa šteňa malo chodiť venčiť. Podložku vždy vymeňte a uistite sa, že je položená vždy na rovnakom mieste. Podložky prestaňte používať, akonáhle sa šteňa naučí močiť vonku.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.