Panel používateľa

YUMMEEZ SOLO Forelle-pstruh+spirulina,175 g

YUMMEEZ SOLO Forelle-pstruh+spirulina,175 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Chutné, polomäkké kostičky zo pstruha ako stvorené na výcvik vášho psa.

3,49 €

Dostupnosť: na objednávku

Výrobca: Yummeez

Trénujete svojho psa na závody? Alebo sa ho len snažíte naučiť sadnúť si, či počkať na utretie labiek?

Potom je maškrta, ako odmena za dobre prevedený cvik, priam nevyhnutnosťou. Zadarmo predsa ani kura nehrabe :) Tak prečo by sa mal namáhať váš pes? 

Odmeňte ho, on sa poteší, bude sa viac snažiť, a vy navyše podporíte jeho zdravie. Polomäkké kostičky zo pstruha sú jednodruhové (jediný druh mäsa), bezobilninové, neobsahujú cukor a sú vhodné aj pre alergikov a psíky s citlivým trávením. Navyše obsahujú aj spirulínu*, ktorá je bohatá na proteíny a esenciálne aminokyseliny a vynikajúca na posilnenie imunity, vitality a udržanie perfektnej kondície psov a mačiek.

Yummeezz Solo pstruh

Zloženie: ryby a vedľajšie produkty rýb (múčka zo pstruha 46 %), zemiakový škrob 27 %, tapioka škrob 6 %, minerály a riasy

* Spirulina je prírodný energizér, ktorý pozitívne ovplyvňuje vitalitu, optimálne fungovanie metabolizmu, posilňuje funkcie imunitného systému a napomáha udržanie perfektné kondície zvierat a je ideálnym doplnkom stravy pre rekonvalescenciu a regeneráciu po fyzickej záťaži, strese a v priebehu ochorenia, má pozitívny vplyv na vitalitu, celkové fungovanie organizmu a jeho obranyschopnosť.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Naposledy navštívené produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.