Panel používateľa

Dokonalá Láska Zelený íľ

Dokonalá Láska Zelený íľ

Hodnotenie produktu: 2/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Čistý prírodný íl, absorbuje nečistoty, napomáha hojeniu rán, regeneruje a zvláčňuje kožu, uľavuje pri alergických kožných reakciách a ekzémoch, zvlášť od svrbenia.

Varianty produktov

  • 5,99 €

  • 8,99 €

5,99 €

Výrobca: Dokonalá Láska

Alergie, kožné rany a svrbenie sú veľmi nepríjemné ako pre psíka, tak pre jeho majiteľa. Tržná rana po nepríjemnom stretnutí s cudzím psom môže takisto potrápiť, preto by sme mali mať v našej lekárničke prírodný zelený íľ.

Dokonalá Láska Zelený íľ absorbuje nečistoty, napomáha hojeniu rán, regeneruje a zvláčňuje kožu, uľavuje pri alergických kožných reakciách a ekzémoch, zvlášť od svrbenia. V primeranej dávke nanášajte sypaním alebo kozmetickým štetcom, prípadne iným veľmi jemným materiálom. V prípade záujmu zvieraťa nie je nutné brániť vnútornému užitiu (psík môže íľ zjesť, pokiaľ bude mať chuť).

Môžete použiť aj v prípade poranenia kože. Čerstvú tržnú alebo reznú ranu vydezinfikujte napríklad niektorou z hydrosolí. Po uschnutí do ranky nasypte primeranej (väčšie) množstvo zeleného ílu. Íl veľmi jemne zapracujte do poranenia. Prichytený íl v okolí poranenia nechajte pôsobiť na kožu. Zelený íl pôsobí hojivo a detoxikačne. V prípadoch povrchového krvácania napomôže rýchlejšiemu zastaveniu krvácania.

Kedy si zviera samotné íľ vyberie (snaží sa o konzumáciu):

 

prítomnosť toxínov rastlinného pôvodu v organizme, bakteriálne a plesňové infekcie, následky otravy, ektoparazity, poranenia kože.

Zloženie: čisto prírodný zelený íľ

                            ZELENÝ ÍĽ

Zelený íľ

Zelený íl je jemnozrná hornina (zrnitosť do 2 mikrometrov) vzniknutá sedimentáciou, prevažne morského pôvodu. Geologický vek sú desiatky až stovky miliónov rokov. Názov má podľa svojej zelenkastej farby, ktorej odtieň je daný zložením ílu.

Íl je nespevnená usadená hornina zložená z viac ako 50 % ílovitej zložky. Tvoria ju ílové minerály, pelitovej frakcie s veľkosťou jednotlivých zŕn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina môže mať rôznu farbu závislú na obsahu prímesí. Íly s 25 – 75 % vápenatej prímesi sú označované ako sliene. Íly s významnou prímesou kalcitu a piesku sa označujú ako šlíry. Spevnením ílu vzniká ílovec a ílovitá bridlica.

 

UPOZORNENIE
Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Veterinárny prípravok.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.