Panel používateľa

Dokonalá Láska Spirulina

Dokonalá Láska Spirulina

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Prírodný zdroj probiotík, vlákniny, bielkovín, minerálov a vitamínov pre zdravé fungovanie psieho organizmu.

Varianty produktov

  • 9,99 €

  • 15,99 €

9,99 €

Naše psy vedia, kedy im nie je dobre a v ideálnom prípade to na nich zbadáme. Častokrát je však príčina skrytá a nedá sa hneď a bezpečne idenifikovať. Preto pri podozrení na zlé fungovanie psieho organizmu ponúknite vášmu psíkovi Spirulinu, jeho správanie vám napovie, v čom môže byť v jeho tele problém.

Spirulina je zvieratami vyberaná pri týchto stavoch:

únava spôsobená nedostatkom železa, nedostatok bielkovín, oslabená funkcia nervového systému, prítomnosť ťažkých kovov a toxínov v organizme, kožné problémy - alergie, artritída a iné kĺbové ťažkosti, rastové problémy, starnutie, oslabený imunitný systém.

Spôsob použitia
1x denne ponúkajte k užitiu podľa slobodnej vôle zvieraťa. Čajovú lyžičku sypkej suroviny pokvapkajte troškou vody a ponúknite v miske. Ak všetko vylíže a vyžaduje ďalšie, môžete postup opakovať. Nemiešajte do jedla. Zviera na konzumáciu nenúťte.

Zloženie:

Sušená Athrospira platensis

SPIRULINA

Spirulina pre psov

Spirulina sa pestuje v Japonsku na výrobu vitamínových tabliet. Obsahuje totiž okrem iného vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamín C, vitamín D, vitamín A a vitamín E a karotény. Čo sa týka vitamínu B12, obsahuje Spirulina 80% neúčinnú formu tohto vitamínu a len 20% časť je účinná (u človeka.)

V súčasnosti začína byť na vzostupe jej konzumácia hlavne vďaka jej vysokému obsahu bielkovín (viac ako 50%) a to jej radí medzi najviac na proteíny bohaté potraviny v prírode. Je označovaná tiež ako jedno z tzv. Superfoods (super potraviny).

Spirulina je výnimočnou potravinou a úžasným zdrojom koncentrovaných, netoxických a ľahko vstrebateľných živín. Je vysoko prínosnou náhradou za proteínové prášky. Spirulina obsahuje látku zvanú fykocyanín. Ďalej obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E, a K. Navyše Spirulina dodáva minerály, stopové minerály, bunkové soli, rastlinné živiny a enzýmy, rovnako ako vysoké množstvo chlorofylu a ďalších prospešných farbív.

UPOZORNENIE
O vhodnom dávkovaní sa poraďte v poradni Dokonalej Lásky. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Veterinárny prípravok len pre zvieratá.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.