Panel používateľa

Dokonalá Láska Chlorella

Dokonalá Láska Chlorella

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Prírodný zdroj probiotík pre zdravé fungovanie psieho organizmu.

Varianty produktov

  • 9,99 €

  • 15,99 €

9,99 €

Výrobca: Dokonalá Láska

Naše psy vedia, kedy im nie je dobre a v ideálnom prípade to na nich zbadáme. Častokrát je však príčina skrytá a nedá sa hneď a bezpečne idenifikovať. Preto pri podozrení na zlé fungovanie psieho organizmu ponúknite vášmu psíkovi Chlorellu, jeho správanie vám napovie, v čom môže byť v jeho tele problém.

Chlorella je zvieratami vyberaná pri týchto stavoch:

nedostatok bielkovín, oslabený imunitný systém, nízky počet bielych krviniek, prechladnutie, prítomnosť toxických kovov v organizme, zažívacie ťažkosti, Crohnova choroba, vredy spôsobené stresom, ulcerózna kolitída, diverticulitida, zápcha, vysoký tlak, zápach z tlamy, vysoký cholesterol, nedostatok energie, astma, chronický únavový syndróm, kožné problémy.

Spôsob použitia
1x denne ponúkajte k užitiu podľa slobodnej vôle zvieraťa. Čajovú lyžičku sypkej suroviny pokvapkajte troškou vody a ponúknite v miske. Ak všetko vylíže a vyžaduje ďalšie, môžete postup opakovať. Nemiešajte do jedla. Zviera na konzumáciu nenúťte.

Zloženie:

Sušená Chlorella pyrenoidosa

CHLORELLA

Chlorella pre psov

Štúdie ukazujú, že konzumácia chlorelly môže pôsobiť pozitívne na lipidový profil organizmu. Výskum zaoberajúci sa vplyvom riasy na hladiny cholesterolu v krvi naznačuje vzťah medzi znižovaním hladiny cholesterolu počas konzumácie chlorelly a jej vysokým obsahom karotenoidov. Predpokladá sa, že karotenoidy, vďaka svojej štruktúre podobnej cholesterolu, spôsobujú znižovanie LDL receptorov v membráne bunky, ako aj zníženú syntézu cholesterolu. Zároveň je pravdepodobné, že karotenoidy pôsobia inhibične na absorpciu cholesterolu z tráviaceho traktu. Vykonaná meta- analýza potvrdzuje znížené hladiny cholesterolu po užívaní chlorelly, ako aj znížené hladiny triacylglycerolov a ďalších parametrov. Znovu sa predpokladá funkcia karotenoidov v znižovaní vstrebávania cholesterolu, ako aj vplyv vlákniny obsiahnutej v chlorelle.

Výskumy predpokladajú priaznivý vplyv konzumácie chlorelly na funkciu imunitného systému. V dvojito zaslepenej štúdii sledujúcej efekt riasy na imunitný systém človeka bol pozorovaný nárast hladín cytokínov po ôsmich týždňoch jej užívania. Zároveň bola zaznamenaná zvýšená aktivita NK buniek (natural killer cells).

UPOZORNENIE
O vhodnom dávkovaní sa poraďte v poradni Dokonalej Lásky. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Veterinárny prípravok len pre zvieratá.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Naposledy navštívené produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.