Panel používateľa

Skorolopta Chuck!It Kick Cube, 15 cm

Skorolopta Chuck!It Kick Cube, 15 cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Veľká skorolopta na kopanie, aport a hádzanie - úžasná hračka Chuck!It Kick Cube

27,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ChuckIt!

Táto skorolopta Kick Cube je zábavná, ľahko uchopiteľná hračka, ktorá je perfektná pre každú hru - aportovanie, hádzanie i futbal/kopanie s vaším väčším štvornoháčom. Kick Cube so svojimi rozmermi 15 x 15 x 15 cm predsa nie je pre žiadneho pidipsíka :)

Povrch hračky je pre psa počas hry dobre uchopiteľný vďaka príjemne tvarovanému dizajnu a Chuck!it vymakanému materiálu. hračka je totiž na povrchu potiahnutá odolnou tkaninou a vyplnená ľahkou, penovou gumou.

  Chuck!It Kick Cube

Vášho psíka bude hra baviť vďaka nepredvídateľným odskokom hračky, ktoré zabezpečujú hrany tejto super skorolopty :) Vystužené gumené rohy, určené pre psy všetkých veľkostí a plemien, zvyšujú trvanlivosť, zatiaľ čo strategické gumové záhryzové zóny umožňujú ľahké zdvihnutie zo zeme pre stredných aj veľkých psov. Vyrobené z mäkkého, ale odolného materiálu, ktorý je pre psov ľahký.

Neviete, či bude vášho psíka hračka baviť? Mrknite video :)

Výrazná oranžová farba zvyšuje viditeľnosť hračky vo vysokej tráve, piesku, snehu alebo v iných otvorených priestoroch. 

Farba: oranžová

Upozornenie:

Určené pre hranie pod dohľadom. Poznajte svojho psa a vyberte si vhodnú veľkosť a typ hračky, aby ste zabránili uduseniu alebo inému poškodeniu. Túto hračku pravidelne kontrolujte; ak je hračka poškodená alebo ak sa jej časti oddeľujú, odstráňte hračku a časti, pretože by to mohlo spôsobiť zranenie. Nie je určená ako detská hračka.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Naposledy navštívené produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.