Panel používateľa

Srnčie s BIO zemiakmi, mrkvou a marhuľami

Srnčie s BIO zemiakmi, mrkvou a marhuľami

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Suché prírodné krmivo vhodné k čiastočnému BARF s vysokým podielom mäsa a rastlinných zložiek.

Varianty produktov

  • 19,99 €

  • 77,99 €

19,99 €

Výrobca: Herrmann´s

Toto sypké hrubomleté prírodné krmivo je vhodné k čiastočnému BARFovaniu ."Fitnessmüsli Reh mit Kartoffelflocken und Karotte" obsahuje rastlinné zložky v certifikovanej BIO kvalite. Mäso je zo zvierat z prírody, alebo voľného chovu. Pre zachovanie bioaktivity živín, vitamínov a enzýmov sú mäso a rastlinné zložky sušené teplým vzduchom pri teplote do 50 ° C. Tento nákladný, ale šetrný spôsob konzervácie pomalým sušením sa blíži prirodzenej výžive psov.

  • Prírodné krmivo k BIO kvalite, plné živín, vitamínov a enzýmov
  • Jednoduchá príprava - stačí zaliať vlažnou vodou, nechať chvíľu odstáť a podávať
  • Šetrná konzervácia pomalým sušením pre zachovanie živín
  • Kvalitné mäso je zo zvierat z prírody, alebo voľného chovu
  • Vhodné aj pre alergikov - bez lepku, bez laktózy a obilnín.

Krmivo je veľmi úsporné - z 500 g suchého krmiva ,,vyrobíte´´ 1500 - 1750 g hotového, dobre prijímaného, ľahko stráviteľného krmiva.

Pri balení 2500 g (2,5 kg) získate 7500 g (7,5 kg) - 8750 g (8,75 kg) hotového, dobre prijímaného, ľahko stráviteľného krmiva.

Zloženie
35% sušené srnčie mäso a vnútornosti (60% svalovina, 25% srdce, 12% pľúca, 3% pečeň), 25% BIO zemiakové vločky, 20,5% BIO mrkva karotka, 10% BIO kokosové vločky, 4% BIO marhuľa, 3% BIO jablko, 1,5% mleté BIO vaječné škrupiny, 1% BIO med - 65% z kontrolovanej ekologickej produkcie.

Analytické zložky 

dusíkaté látky 26,4%, hrubý tuk 14,4%, vláknina 3,6%, popol 5,4%, vlhkosť 7,5%.

Pôvod mäsa Nemecko

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Krmivo "Srnčie s BIO zemiakmi, mrkvou a marhuľami" je zložené výhradne z prírodných komponentov. Neobsahuje žiadne syntetické látky, nie sú pridané umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných krmív uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg)" alebo ako "Doplnkové látky"

Denné dávkovanie
Pred prvým odsypáním do misky krmivo vo vrecku premiešajte (ťažšie kúsky mäsa klesajú dole). Vhodnejšie je naberať krmivo z vrecka hrnčekom.

Nasledujúce odporúčanie sa vzťahuje na dávkovanie krmiva v suchom stave:

Mladí psi 2 až 6 mesiacov ..................................... 2% telesnej hmotnosti zvieraťa
Staršie psy od 6 mesiacov .....................................1 až 1,5% telesnej hmotnosti zvieraťa


Krmivo v miske zalejeme primeraným množstvom teplej vody (zvyčajne 1: 2 až 1: 2,5) a necháme 15 až 30 minút odstáť. Pre ochranu enzýmov a vitamínov v jednotlivých zložkách krmiva by teplota vody nemala byť vyššia ako 50 ° C (to je teplota, kedy vo vode ešte udržíme ruku). Zo 100 g krmiva vznikne približne 300 až 350 g hotového krmiva.

Čiastočný BARF
Pri čiastočnom BARFování so surovým mäsom podávame napríklad ráno krmivo a večer surové mäso, alebo pár dní krmivo a potom zase pár dní surové mäso (podľa potreby a situácie). Sypké krmivo môžeme tiež primiešať do surového hrubomletého mäsa.

Prísne BIO kritériá
Výrobca BIO krmív pre psov a mačky Herrmanns je certifikovaný združením Biokreis (www.biokreis.de). Nemecký zväz ekologicky produkujúcich poľnohospodárov Biokreis má veľmi prísne kritériá pre BIO produkciu, ktorá u výrobcov a spracovateľov pravidelne kontroluje nezávislý inštitút Lacon (www.lacon-institut.com).

Zaradenie podľa legislatívy: Kompletné krmivo pre psov.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Naposledy navštívené produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.