Panel používateľa

Nerozliateľná miska Road Refresher™ veľká, 1,4 l, krémová

Nerozliateľná miska Road Refresher™ veľká, 1,4 l, krémová

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Nerozliateľná miska na vodu Road Refresher je výborným nápadom spoločnosti rovnakého názvu. Znižuje totiž možnosť nehody pri rozliatí vody spôsobenej zakopnutím o misku alebo nespôsobným pitím vášho psa.

14,99 €

Dostupnosť: Dodanie do 2 - 5 dní

Výrobca: Road Refresher

Miska Road Refresher chráni vašu podlahu, koberec, auto a v konečnom dôsledku aj uši a srsť vášho psa pred namočením pri nehode ako je zakopnutie o misku (a verte, že sa to stáva častejšie, ako si myslíte), nespôsobnom pití vášho psieho miláčika, kedy obmedzí špliechanie vody až o 90% alebo prudkom zabrzdení pri jazde autom.

Je ideálna doma alebo pri cestovaní, jednoducho všade tam, kde potrebujete mať pitný režim a okolie vášho psa pod kontrolou.

Chcete vedieť, ako presne to funguje?

Miska Road Refresher obsahuje vyberateľný tanier s dierkami, ktoré prepustia dostatok vody na to, aby sa váš pes mohol napiť vždy, keď sa mu zažiada a zároveň obmedzí pohyb vody počas zákrut, brzdenia, zakopnutia alebo pri podobných ,,mokrých´´ nehodách (misku je možné používať aj bez taniera s dierkami).

Rysky na boku misky vám ukážu, pokiaľ je potrebné naplniť ju vodou, čo je praktické a uľahčuje nám to prácu.

Miska Road Refresher má podstavu so suchým zipsom, takže sa nešmýka na kobercoch alebo na čalúnení a obsahuje aj dodatočné podložky, aby jej použite bolo bezpečné aj na iných povrchoch.
Vyrobená je z tepelne odolného tvrdeného polypropylénu, ľahko sa rozoberá, čistí a opäť skladá. Úchyty po bokoch misky uľahčujú jej prenášanie a aj po rokoch používania vyzerá stále dobre :) 

                          

 

Misku Road Refresher je navyše možné uchytiť na klietku pri cestovaní týmto spôsobom (úchytky nie sú súčasťou balenia, je potrebné ich dokúpiť zvlášť)


PS: Nie je potrebný žiadny zvláštny tréning, váš pes bude považovať pitie z misky Road Refresher za prirodzené :)

Veľkosť S - objem 0,6 l = Priemer základne 190 mm, výška 78 mm, priemer napájacieho otvoru 92 mm, vhodná pre malé plemená

Veľkosť L - objem 1,4 l = Priemer základne: 242 mm, výška 102 mm, priemer napájacieho otvoru 120 mm, vhodná pre všetky plemená

 

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.