Panel používateľa

Fermentovaný doplnok výživy Regulatpro Bio 350 ml

Fermentovaný doplnok výživy Regulatpro Bio 350 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Prebiotická enzýmová výživa pre viac energie, lepšie trávenie, silnejšiu imunitu a rýchlejšiu regeneráciu.

54,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dr. Niedermaier

Regulatpro Bio* je 100% prírodný bioaktívny doplnok stravy z fermentovaného ovocia, orechov, zeleniny a bylín. Štiepenie pri fermentácii (obdoba trávenia) uvoľňuje spektrum hodnotných živín, prebiotík, enzýmov a vitamínov, ktorých nedostatok je hlavnou príčinou chorôb.

Bioaktívna výživa zvyšuje energiu buniek, zlepšuje trávenie, posilňuje imunitu a tým zrýchľuje regeneráciu, ktorá posilňuje zdravie.

Regulatpro Bio je určený pre ľudí, ale osvedčil sa aj u zvierat, najmä psov, pri chorobách trávania, po rekonvalescencii, pre lepšiu imunitu ako prevencia, pri kožných chorobách a podobne.

       RegulatPro Bio

 *Najpredávanejší doplnok výživy v Nemecku. Výrobca Dr. Niedermaier, regulat.com.

Regulatpro Bio nelieči, ale doplnením živín eliminuje preťaženie a nedostatok, ktoré sú príčinami chorôb a tým sa naštartuje samoliečiaci proces, ktorý je vlastný každému zdravému organizmu. Jeho primárnou úlohou je detoxikácia a odkyslenie tela.

Kľúčové vlastnosti Regulatpro Bio:

 • Ideálne zloženie - Ovocie, zelenina, orechy a byliny - bez umelých vitamínov.
 • Fermentovaný - Úspora energie trávenia = prínos pri oslabení a choroby.
 • Nepasterizované - Absencia ohrevu zachováva bioaktivitu (životnú energiu).
 • Prebiotická výživa - Pre zdravú črevnú flóru s výhodou lepšieho trávenia.
 • Aj pre alergikov - rozštiepením na molekuly stratil alergénny potenciál.

Ako sa RegulatPro Bio vvlastne vyrába? Kaskádovou fermentáciou.

Proces kaskádovej fermentácie:
Nastrúhané ovocie a zelenina sa vloží do fermentačného bioreaktora. Pridá sa probiotická kultúra mliečneho kvasenia (dobré baktérie) a prvá fermentačná fáza začína. Po 3 až 4 týždňoch sa surovina rozdelí na dve časti a ďalšia fermentácia prebieha s pridaním ďalších kultúr symbiotických baktérií. Na záver sa obe frakcie zlúčia a fermentujú spoločne. Za 8 až 12 týždňov je Regulatpro Bio hotový. Proces je chránený patentom EP1153549.

                     Kaskádová fermentácia RegulatPro Bio

Hodnotné zloženie BEZ umelých vitamínov
Voda, citróny, figy, datle, vlašské orechy, sójové bôby, cibuľa, kokosové orechy, glycerín (rastlinný), zeler, mungo (výhonky), extrakt z aceroly (17,5% vitamínu C) 0,7%, artičoky, hrášok , proso, byliny (tinktúra), kurkuma, šafran. Všetky zložky pochádzajú z bio certifikovaného organického poľnohospodárstva - 100% Bio kvalita.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Regulatpro Bio je zložený výhradne z prírodných surovín. Neobsahuje žiadne syntetické látky, pridané nie sú umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka.

Kaskádová fermentácia rastlinných surovín koncentruje:

 • enzýmy
 • minerálne látky
 • kyselinu mliečnu
 • peptidoglukany
 • vitamíny
 • stopové prvky
 • polyfenoly
 • oligopeptidy
 • aminokyseliny
 • flavonoidy
 • prebiotiká

Potenciál kaskádovo fermentovaných sekundárnych látok:

 • antialergický
 • protizápalový
 • antioxidačný
 • detoxikačný
 • antikarcinogénny
 • antitrombózny
 • odkysľujúci
 • antibakteriálny
 • antimykotický

Dávkovanie, použitie a chuť

Dávkovanie pre dospelých je 10 ml ráno (nalačno) a 10 ml večer (pred spaním). Deťom dávame 5 ml ráno a 5 ml večer. Psom dávkujte RegulatPro ako deťom, teda celkovo 10 ml denne (balenie vám vydrží na cca 35 dní)

Pred každým použitím fľašu najmenej štyrikrát pretrepeme, tým sa aktivuje životná energia liečebných informácií. Po naliatí do odmerného kalíška je vhodné nechať Regulatpro Bio na svetle 5 až 10 minút nadýchnuť (okysličiť). Pred prehltnutím ponecháme najmenej 1 minútu v ústach, kedy prebieha absorpcia sliznicou + starostlivosť o ďasná a ústnu flóru ( u psov samozrejme toto nie je možné, ale účinok produktu sa neznižuje).

Pri citlivom trávení vmiešame do vody, najmä pri psíkoch s citlivým trávením alebo chorobou trávenia. Ešte lepšie je, ak môžeme RegulatPro Bio primiešať do nepasterizovanej ovocnej či zeleninovej šťavy alebo do smoothie - ocenia aj psy, verte mi :)

Regulatpro Bio je ponechaný čisto prírodný. Nie je ochutený ani osladený, jeho chuť je mierne octová.

Po otvorení môžeme Regulatpro Bio skladovať pri izbovej teplote cca 1 mesiac (do 25 °C a nevystavovať priamemu slnečnému svetlu). Otvorený vydrží v chladničke 3 mesiace, záručná lehota 2 roky je daná jeho zníženým pH - vydrží podobne ako ocot.

Dĺžka užívania a prevencia

Určite vás zaujíme, ako dlho vy alebo váš psík musíte RegulatPro Bio užívať pre zmiernenie alebo odstránenie vašich ťažkostí. Tu je malá nápoveda:

Mierne problémy - Prvé výsledky pri riešení miernych problémov prichádzajú po 3 až 4 týždňoch. Potrebujeme 1 až 2 fľaše (podľa dávkovania).

Väčšie problémy - Regeneračná kúra pri riešení väčších problémov (chronické ochorenia, tráviace problémy, kožné choroby väčšieho rozsahu) trvá 2 až 3 mesiace, potrebujeme teda 3 až 5 fliaš.

Prevencia - Preventívne, alebo k udržaniu dobrého výsledku užívame Regulatpro Bio dvakrát týždenne 5 až 10 ml ráno.

Vonkajšia aplikácia na pokožku

Enzýmy, vitamíny a živiny z ovocia a zeleniny rozštiepené na molekuly sa ľahko vstrebávajú. zvnútra sliznicami (ústa, črevo, nos..) a zvonku pokožkou. Nástrek Regulatpro Bio na pokožku aplikujeme pri kožných problémoch (ekzém, lupienka, akné, bradavice) alebo pri bolestiach (chrbát, kĺby, hlava). Nástrek do nosa (prechladnutie, zápal dutín, dýchacie ťažkosti, koncentrácia). Pre dlhšie pôsobenie na pokožku urobíme vlhký zábal, kedy RegulatPro Bio riedime vodou 1: 2.

Navyše: k prvej objednávke získate zadarmo knihu Diagnóza: "Konečne zdravý" (predajná cena 11,99 €). Pre obdržanie knihy stačí vpísať poznámku k objednávke "Pridať knihu zadarmo". Ďalej získate katalóg "Chronické zdravie", ktorý obsahuje aj informácie o príčinách chorôb, možnostiach uzdravenia a kritériá výberu potravín, ktoré upevňujú zdravie.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.