Panel používateľa

Podporný olej Dokonalá Láska pre zdravú kožu, srsť a proti pĺznutiu, 30 ml

Podporný olej Dokonalá Láska pre zdravú kožu, srsť a proti pĺznutiu, 30 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Intenzívny aromaterapeutický olej pre psíkov trpiacich nadmerným vypadávaním srsti, problémami s kožou a tiež ako optimálna prevencia.

13,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Každoročné jarné pĺznutie je pre majiteľov psíkov zaťažujúce a niekedy je až utrpením. Chlpy všade, kam sa pozrieš. Krátka srsť pozapichovaná v sedačke, v pelechu, dlhá srsť povalujúca sa v chumáčoch popri stenách bytu. Iste, psy pĺznu a pĺznuť budú.

Ale s aromaterapeutickým olejom Pre zdravú kožu a srsť a proti pĺznutiu zmiernite nadmerné vypadávanie srsti a tým aj samozrejme zlepšíte stav kože a srsti vášho štvornohého miláčika.

Esenciálne a rastlinné oleje obsiahnuté v tomto prípravku nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.Zloženie:

100% silice: rozmarín, jalovec, semená mrkvy, geranium; ľanový olej, mandľový olej, ľanový olej, bodliakový olej, repkový olej, extrakt z grapových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie aroma oleja: 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

 

Ako sa aroma olej používa?

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa.

Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami.

Užívajte trvale alebo do vymiznutia ťažkostí. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu. Toto obdobie môžete využiť tiež pre niektorý z revitalizačných programov (denný program a diéta).

                         Vtieranie olejov

 


DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte do kože na priamom slnku.Kontraindikácie a špeciálne situácie:

• Prípravok nemôžu užívať psíkovia s ochorením obličiek a pečene.

•Iné vážne ochorenia - použitie prípravku konzultujte so svojím veterinárnym lekárom.

• Gravidita, dojčenie - od zistenia gravidity prestaňte s užívaním prípravku. Začnite znovu s užívaním až po ukončení dojčenia.

Ak je váš psík krátko po operácii, môžet začať s užívaním prípravku ihneď po zrastu jaziev.

Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení a 8 ml v 200 ml balení). Pri aplikácii na vnútornej strane stehien a na brušku sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatia v mieste aplikácie. Ak sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes skôr na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku.

Číslo schválenia: 078-19/C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.