Panel používateľa

Zvýhodnený set - olej na zuby a ďasná 100 ml + sušená šípka, 100 g

Zvýhodnený set - olej na zuby a ďasná 100 ml + sušená šípka, 100 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dajte do starostlivosti o zuby vášho psa maximum - s pridaním sušenej šípky do potravy pri súčasnom používaní oleja na zuby urobíte svojmu psovi dvojnásobnú službu.

39,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Olej Dokonalá Láska pre zdravé zuby a ďasná je rokmi osvedčený prípravok na odstránenie zubného kameňa, zápachu z tlamy psíka a regeneráciu ďasien.

Spolu so sušenou šípkou tvoria neprekonateľnú dvojicu - olej odstráni plak, postupne aj zubný kameň, zahojí ďasná, prevonia tlamičku psíka a šípka podporí hojenie ďasien a imunitný systém (pretože zanesenie zubov zubným kameňom nie je len estetická chyba-psíkom sa pri silnom zanesení zubným plakom a kameňom do tela vylučujú škodlivé látky, ktoré ich doslova ohrozujú na živote, resp.im ho výrazne skracujú), zabezpečí detoxikáciu organizmu a ako bonus podporí regeneráciu pečene, správnu funkciu trávenia, rekonvalescenciu, liečbu pri epilepsii, regeneráciu kĺbov a väzov, organizmus pri ochorení močových orgánov, bunkovú regeneráciu a hojenie, zvieratá s psychickou poruchou a v strese, prevenciu sezónnych ochorení.

Drvená šípka sa psíkovi ponúka voľne z dlane ako maškrta alebo primiešava do krmiva (maximálne 1 polievková lyžica na 10 kg). Je to perfektný prírodný zdroj vitamínu C.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.