Panel používateľa

Sušený plod šípky Dokonalá Láska, 100 g

Sušený plod šípky Dokonalá Láska, 100 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Šípka je základná bylina určená na podporu imunitného systému, na regeneráciu a podporu pečene, pri vzniku ochorenia močových orgánov, pre bunkovú regeneráciu a hojenie.

3,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Ako prírodný zdroj vitamínu C je vhodný u zvierat v rekonvalescencii, pre podporu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu. Šípka je dôležitá súčasť pomoci u zvierat s psychickou poruchou alebo stresovým prejavom. Napomáha detoxikácii a podpore prevencie sezónnych ochorení, správnej funkcii trávenia, vstrebávania a príjmu ostatných prírodných látok. Veľmi vhodná je ako podpora u zvierat s epilepsiou.

Podporuje:

- imunitný systém

- regeneráciu pečene

- správnu funkciu trávenia

- rekonvalescenciu

- liečbu pri epilepsii

- regeneráciu kĺbov a väzov

- organizmus pri ochorení močových orgánov

- bunkovú regeneráciu a hojenie

- zvieratá s psychickou poruchou a v strese

- detoxikáciu organizmu

- prevenciu sezónnych ochorení

 

Dávkovanie a spôsob použitia: Podávajte primerané množstvo (maximálne 1 polievková lyžica na 10 kg) samostatne k jedeniu. Pri fanatickom príjme možno podávanie opakovať aj niekoľkokrát denne. Rezanú šípku možno ešte nadrviť, prípadne rozomlieť na prášok.

Zloženie: plod sušenej šípky, sekaný - Rosa canina

Náš tip: sušený plod šípky ponúkajte psíkovi každý deň z dlane alebo z mištičky - ako dobrôtku. Drvivá väčšina psov šípky vyhľadáva a konzumuje práve pre jeho účinky, aj keď je kyslá a trpká. Ak váš pes nechce šípku jesť z dlane, primiešajte ju do potravy. (1 rovná čajová lyžička šípky na 5 kg hmotnosti zvieraťa). Vždy požadujte šípky z kontrolovaného zberu a sušenú bez nepríjemných chĺpkov. Taká je samozrejme od Dokonalej Lásky.

Doba použiteľnosti: 2 roky od dátumu výroby.

Upozornenie: Veterinárny prípravok určený pre psy a ďalšie spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.