Panel používateľa

cdVet Fit-BARF Mineral, 600 g

cdVet Fit-BARF Mineral, 600 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Minerálne krmivo, doplnok výživy ako náhrada kostí, prírodné doplnenie vápnika, minerálnych látok a vitamínov.

24,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

cdVet Fit-BARF Mineral je sypký doplnok výživy, ktorý dodáva telu vápnik a zaisťuje široké zaopatrenie v oblasti minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Tým podporuje fyziologické funkcie všetkých orgánov a procesy látkovej výmeny čo prispieva k udržaniu alebo obnove zdravia.

Obsiahnuté vaječné škrupiny sú dobrým zdrojom prirodzeného živočíšneho vápnika. Zaopatruje organizmus pri kŕmením surovou stravou - BARF v prípade, keď podávame psovi málo surových kostí alebo keď je vo vývine (šteňatá a mladé psy). Minerálne krmivo je vhodné tiež pre dojčiace fenky.

Ďalšie zdroje prírodných minerálnych látok a stopových prvkov tvoria v tomto doplnku výživy morské riasy (vitamíny A, B, C, vápnik, zinok, horčík, železo, jód a chróm), kvasnice (fosfor, draslík, železo, meď a zinok) a výťažky z hroznových jadier (antioxidanty, bioaktívne flavonoidy).

cdVet Fit Barf Mineral

Zloženie cdVet Fit BARF Mineral
Škrupinky z vajec (jemne namleté pre ľahkú stráviteľnosť), zvápenatené morské riasy, morské riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, extrahované hroznové jadierka.

Pridané látky: ŽIADNE
Minerálne krmivo cdVet Fit-BARF Mineral neobsahuje žiadne syntetické látky, nie sú pridané umelé vitamíny, anorganické minerály, lacná plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Zložené je len z prírodných organických komponentov, preto je dobre prijímané a nezaťažuje orgány látkovej výmeny.

Analytické zložky a obsahy
Hrubý popol 69,0%, vláknina 4,0%, hrubý proteín 7,5%, hrubý tuk 1,0%, vápnik 27%, fosfor <0,25%, sodík 0,5%.

Dávkovanie na jeden deň
psi: 1 odmerka na 10 kg telesnej váhy
mačky: ½ odmerky vmiešať do krmiva
1 odmerka zodpovedá cca 1,6 g - pri 10 kg psovi vám 600 g balenie vydrží na cca 300-320 dní.

Potrebujete väčšie balenie?

1000 g cdVet Fit-BARF Mineral

Alternatívne podávanie - do misky vedľa krmiva
Skúsení chovatelia dávajú cdVet Mineral v nekovovej miske vedľa krmiva a pes (mačka) sa sám obsluhuje. Ak svojho psa alebo mačku na tento spôsob samoobsluhy naučíme, naše zviera si zoberie len množstvo, ktoré skutočne potrebuje. Navyše tak ušetríme manipulačný čas s dávkovaním a pridávaním do krmiva. Samoobslužným podávaním navyše často zefektívnime spotrebu cdVet Mineral.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.