Panel používateľa

Podporná inhalácia Dokonalá Láska hormonálna nerovnováha a falošná brezosť, 10 ml

Podporná inhalácia Dokonalá Láska hormonálna nerovnováha a falošná brezosť, 10 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Podporná inhalácia pre fenky trpiace hormonálnou nevyrovnanosťou a falošnou brezosťou.

21,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Hormonálna nerovnováha pácha v organizme psa veľké škody. Je s ňou spojená jedna z najčastejších porúch feniek - falošná brezosť. Spoznáte ju relatívne ľahko - fenka je po háraní nepokojná, hľadá si miesto pre šteniatka (,,hniezdo´´), prenáša hračky a správa sa k nim ako k šteniatkam. Často je to spojené so začínajúcou agresivitou napr.pri snahe vytiahnuť fenku z jej peliešku alebo spod nábytku na venčenie a podobne.

Na fyzickej úrovni sa falošná brezosť prejavuje ako tá skutočná - fenke sa nalievajú struky, má tendenciu priberať na váhe, je lenivejšia.

Falošná brezosť nie je iba fyzický problém - psychika fenky ňou takisto veľmi trpí.

Preto sa ako výborné riešenie ukázalo používanie aromaterapeutického oleja Hormonálna nerovnováha a falošná brezosť od Dokonalej Lásky. Pomáha ako na fyzickej tak aj na psychickej úrovni.

Esenciálne a rastlinné oleje obsiahnuté v tomto prípravku nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu fenky a tiež posilňujú jej imunitu a centrálny nervový systém.

Olej je vhodné podporiť aj inhalačnou zmesou Dokonalá Láska.

Inhalačná zmes je určená pre samice (fenky) pri prejavoch falošnej gravidity, stavoch depresie a apatie z dôvodu hormonálnej nerovnováhy. Zmes esenciálnych olejov s proestrogennym účinkom pôsobí na reguláciu pohlavných hormónov fen. Vhodné aj ako podpora pri pokastračnej inkontinencii. Možno použiť pre hormonálnu prípravu pred kastráciou a pre optimalizáciu hormonálneho systému po chirurgickom odstránení vaječníkov. Nepoužívajte pri podozrení na zápalové ochorenie pohlavného aparátu.

Zloženie inhalačnej zmesi:

100% esenciálne oleje: Matricaria recutita - harmanček, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenikel, Aniba rosaeodora - ružové drevo, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Dávkovanie:

Studenoproudý difuzér s filtrom - 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny do zásuvky. Nebulizačný difuzér - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml. Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne. Inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa.

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (aplikujete ak liek dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku. Teda aplikáciu prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav psa.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Liek nie je vhodné užívať počas gravidity a laktácie.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.