Panel používateľa

Podporný olej Dokonalá Láska pri agresivite a nadmernej dominancii pre psích samcov, 100 ml

Podporný olej Dokonalá Láska pri agresivite a nadmernej dominancii pre psích samcov, 100 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Intenzívny aromaterapeutický olej pre psích samcov s prejavmi nadmernej dominancie a ofenzívnej agresivity.

28,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Olej od Dokonalej Lásky pri agresivite a nadmernej dominancii psích samcov je určený pre psov s prejavmi nadmernej dominantnej agresivity voči iným psom, s agresívnym prejavom likvidácie konkurencie a s poruchou nadmernej tvorby testosterónu.

Zloženie aroma oleja:

Slnečnicový olej, vitamín E, esenciálne oleje: Majorana hortensis - majorán, Cymbopogon citratus - lemongrass, Vetiveria zizainoides - vetiver, Jasminum grandiflorum - jazmín, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Dávkovanie:

Aplikačná dávka 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Potrebnú dávku nakvapkajte do dlaní a votrite na bočnú stranu krku, alebo do oblasti zátylku, medzi lopatky či do oblasti bedier a koreňa chvosta. Prípravok možno tiež aplikovať do oblasti slabín. V prípade záujmu môže zviera zmes olízať z ruky, ak má v poriadku trávenie a nie je citlivé na oleje.

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

Upozornenie:

Vo výnimočných prípadoch môže zmes po aplikácii spôsobiť alergickú reakciu prejavujúcu sa začervenaním kože alebo červenými fliačikmi. Ak psík trpí takouto alergiou, nie je vhodné používať olej na vtieranie do kože. Vyžiadajte si zmes v úprave pre používanie do difuzéra pre priestorovú inhaláciu.

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte do kože na priamom slnku.

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je vhodný pre epileptikov.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.