Panel používateľa

Podporný olej Dokonalá Láska hormonálna nerovnováha a falošná brezosť, 100 ml

Podporný olej Dokonalá Láska hormonálna nerovnováha a falošná brezosť, 100 ml

Hodnotenie produktu: 3.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Intenzívny aromaterapeutický olej pre fenky trpiace hormonálnou nevyrovnanosťou a falošnou brezosťou.

35,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Hormonálna nerovnováha pácha v organizme psa veľké škody. Je s ňou spojená jedna z najčastejších porúch feniek - falošná brezosť. Spoznáte ju relatívne ľahko - fenka je po háraní nepokojná, hľadá si miesto pre šteniatka (,,hniezdo´´), prenáša hračky a správa sa k nim ako k šteniatkam. Často je to spojené so začínajúcou agresivitou napr.pri snahe vytiahnuť fenku z jej peliešku alebo spod nábytku na venčenie a podobne.

Na fyzickej úrovni sa falošná brezosť prejavuje ako tá skutočná - fenke sa nalievajú struky, má tendenciu priberať na váhe, je lenivejšia.

Falošná brezosť nie je iba fyzický problém - psychika fenky ňou takisto veľmi trpí.

Preto sa ako výborné riešenie ukázalo používanie aromaterapeutického oleja Hormonálna nerovnováha a falošná brezosť od Dokonalej Lásky. Pomáha ako na fyzickej tak aj na psychickej úrovni.

Esenciálne a rastlinné oleje obsiahnuté v tomto prípravku nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu fenky a tiež posilňujú jej imunitu a centrálny nervový systém.

Zloženie aroma oleja:

Slnečnicový olej, vitamín E, esenciálne oleje Viola odorata absolue - fialka, Citrus sinensis - pomaranč, Majorana hortensis - majorán, Rosa damascena - ruža, Pogostemon cablin - pačuli, Santalum album - santal.

Dávkovanie:

Aplikačná dávka 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Potrebnú dávku nakvapkajte do dlaní a votrite na bočnú stranu krku, alebo do oblasti zátylku, medzi lopatky či do oblasti bedier a koreňa chvosta. Prípravok možno tiež aplikovať do oblasti slabín. V prípade záujmu môže zviera zmes olízať z ruky, ak má v poriadku trávenie a nie je citlivé na oleje.

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

Upozornenie:

Vo výnimočných prípadoch môže zmes po aplikácii spôsobiť alergickú reakciu prejavujúcu sa začervenaním kože alebo červenými fliačikmi. Ak fenka trpí takouto alergiou, nie je vhodné používať olej na vtieranie do kože. Vyžiadajte si zmes v úprave pre používanie do difuzéra pre priestorovú inhaláciu.

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Liek nie je vhodné užívať počas gravidity a laktácie.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.