Panel používateľa

Výhodná sada Dokonalá Láska starostlivosť o oči, 50 ml + mandľový olej, 30 ml

Výhodná sada Dokonalá Láska starostlivosť o oči, 50 ml + mandľový olej, 30 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Exkluzívne iba u nás

Postarajte sa o oči svojho psíka komplexne s našou výhodnou sadou dvoch exkluzívnych výrobkov od Dokonalej Lásky.

19,98 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: Dokonalá Láska

S našou výhodnou sadou dvoch exkluzívnych výrobkov od Dokonalej Lásky Staroslivosť o oči a mandľový olej sa postaráte o oči svojho psa komplexne a ešte k tomu aj výhodne. Roztok starostlivosť o oči a mandľový olej sú neprekonateľná dvojka.

Táto kombinácia je výbornou voľbou pre tých, ktorých psí kamaráti majú problém s nadmerným slzením, zašpineným očným okolím a zvýšenou tvorbou tzv.karpín  v kútiku psieho oka.

Samozrejme, nielen pre nich. Sada je super voľbou pre každého majiteľa psa, ktorý chce poskytnúť svojmu psovi tú najlepšiu starostlivosť.

Dokonala Láska Starostlivosť o oči je zmes rastlinných hydrolátov pre starostlivosť o očné okolie s pozitívnymi vlastnosťami pre kondíciu zraku a očného orgánu. Veľmi jemným spôsobom dekontaminuje, hydratuje a napomáha regenerácii kožných buniek a zahojenie citlivých miest oka a očného okolia.

Zloženie: Anthemis nobilis hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol

Dokonala Láska Mandľový olej má viacero vynikajúcich účinkov a rôznorodé použitie - vo vašej výbave by nemal chýbať. Na kožu a srsť má zvláčňujúce a regeneračné účinky.

Taktiež je veľmi vhodný:

-pri rekonvalescencii a po zákroku či chorobe

- na olejové zábaly poškodenej srsti

- na jemnú kožu šteniatok

- pre ošetrenie kože bezsrstých plemien

Pôsobí ľahko upokojujúcim účinkom a podporuje relaxáciu. Má schopnosť veľmi dobre prenikať kožou do organizmu.Tento zastudena lisovaný, nerafinovaný mandľový olej je vhodný aj pre vnútorné použitie.

Psami môže byť vyberaný ako podpora tráviaceho systému a pri prekyslení, podpora činnosti imunitného systému, pre regeneráciu pečeňových buniek, pri zlej funkcii žlčníka, pre zlepšenie kvality spánku a odpočinku.

Zloženie: 100% Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Obsahuje vitamíny A, E, minerály (draslík, vápnik, kremík, horčík, fosfor, síru, nikel, zinok, selén), glyceridy (kyselinu olejovú, linolovú, palmitovú a myristovej), sacharózu a asparagín.

Upozornenie:

Nepodávajte vnútorne v prípade zníženej funkcie pankreasu a pri akútnom alebo chronickom zápale pankreasu.

Tip na údržbu očného okolia:

Ako ošetriť očné okolie pri nadmernom výtoku sĺz a ich usadzovanie na chlpoch? Každý deň zaschnutú karpinu rozmáčajte tampónom s prípravkom Starostlivosť o oči. Dvakrát týždenne očistené chlpy ošetrite kvapkou mandľového oleja, ktorý si rozotrite medzi prstami a vmasírujte do chlpov.

Tento malý fígeľ zabezpečí, že slza bude po chlpoch stekať, nezoxiduje a nebude dochádzať k pigmentovej zmene na zaťažovaných chlpoch (nepekné zafarbovanie srsti v okolí očí). Ak sú chlpy od sĺz už zničené, je takisto nutné takto ošetrovať - novo narastajúci chlp už bude pekný.

 

Prečo sa sada nazýva ,,výhodná´´?

Pri kúpe produktov zvlášť za ne zaplatíte 20,98 €

Naša výhodná sada stojí 18,98 €

Takže máte 2 € na kávičku s priateľmi :) Alebo na niečo dobré pod zub pre vášho psa..

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.