Panel používateľa

Žuvacie tablety na podporu kĺbov Vet´s Best, 60 tbl.

Žuvacie tablety na podporu kĺbov Vet´s Best, 60 tbl.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vet's Best žuvacie tablety na podporu kĺbov sú doplnok výživy pre psov, ktorý pomáha podporovať normálnu, zdravú chrupavku, spojivové tkanivo a mobilitu kĺbov.

19,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: VET´S BEST

Veľké plemená, najmä ich šteniatka, psy v záťaži a tiež psí seniori (bez ohľadu na veľkosť plemena) majú v dnešnom svete potrebu podpory šliach, kĺbov a chrupaviek. Dôvodom býva dedičná preddispozícia, prešľachtenosť plemien, choré jedince, zaraďované do chovu, prípadne vysoká športová záťaž.

Podporte preto ich organizmus, dodajte telu vlastné minerály a doplnky, psík sa vám odvďačí zdravším telom a menej častým behaním po veterinároch.

Prírodné zložky tabliet Vet´s best sú vedecky optimalizované pre lepšiu absorpciu a trávenie, aby tak mohli maximalizovať svoju účinnosť. Sú vhodné pre veľké plemená psov a malé plemená staršie ako 1 rok a obzvlášť účinné sú u psích seniorov

Tablety na podporu kĺbov Vet´s Best obsahujú glukosamín, chondroitín, MSM, kyselinu hyalurónovú a vlastnú antioxidačnú zmes na premazanie kĺbov. Taktiež podporujú silné kosti a odstraňujú škodlivé voľné radikály. Prírodné zložky sú vedecky optimalizované na nízku molekulovú hmotnosť pre lepšiu absorpciu a trávenie, aby tak mohli maximalizovať svoju účinnosť. Navyše sú veľmi chutné a ľahko stráviteľné.

Žuvacie tablety VET´S BEST na podporu kĺbov :

Pomáhajú podporovať normálnu, zdravú chrupavku, spojivové tkanivo a mobilitu kĺbov
Podporujú silné kostí a odstraňujú škodlivé voľné radikály

Obsahujú glukosamín a chondroitín - prirodzene sa vyskytujúce zlúčeniny nachádzajúce sa v zdravých kĺboch. Tieto prírodné látky spolu s Perna Canaliculus poskytujú silnú podporu pre udržanie zdravých chrupaviek.
Kyselina hyalurónová je kľúčová zložka, ktorá prirodzene maže kĺby a pomáha pri vstrebávaní nárazov, podporuje zdravú kĺbovú viskozitu, jej normálnu zdravú funkciu a flexibilitu.
MSM, zlúčenina obsahujúca síru a iné užitočné zložky, je dobre známy doplnok na podporu zdravých kĺbov. MSM podporuje normálnu fyzickú výkonnosť zdravého spojivového tkaniva a chrupavky.
Turmeric a Boswellia, zlúčeniny s dlhou históriou použitia na udržiavanie zdravých kĺbov, pomáhajú znížiť oxidačný stres a zvládajú príležitostné bolesti kĺbov. Poskytujú podporu pre prirodzený rozsah pohybu kĺbu
Kurkuma je tiež známa tým, že ohrieva telo, čo pomáha podporovať zdravú cirkuláciu v tkanive.

Zloženie:

Glukosamín sulfát 37,5%, maltodextrín, pivovarské kvasnice, metylsulfonylmetán, (MSM) 12,0%, chondroitínsulfát 5,0%, prášok Chlorelly, oxid kremičitý, kyselina stearová (prášok), magnéziumstearát, prášok z koreňa kurkumy, hyaluronát sodný 0,0009%, Boswellia serrata, kyselina askorbová (vitamín C), prírodné ochucovadlá, sójový lecitín (prášok), stearát horečnatý, síran manganatý, extrakt zrozmarínu.

Garantovaná analýza: proteíny (min.) 20%, tuky (min.) 2%, vláknina (max.) 8%, popol (max.) 15%

Každá tableta (2,4 g) obsahuje: 500 mg sulfát glukósamínu, 43 mg Boswellia, 100 mg Chondroitin Sulfát, 43 mg Chlorella, 287 mg metylsulfonylmetán (MSM), 20 mg sójový lecitín, 90 mg kyselina askorbová, 2 mg kyselina hyalurónová, 50 mg kurkuma, 0,2 mg mangán (Mn)

Dávkovanie:

Do 12 kg 1 tableta/denne

Od 13 do 34 kg 2 tablety/denne

Nad 34 kg 3-4 tablety/denne

 

Doplnkové látky (na kg)

Výživa: E 5 Síran mangánu 0,26 g, E300 L-kyselina askorbová (vitamín C) 39 g

Senzorické: Aromatizácia, Výťažok z rozmarínu 0,8 g

Technologické: E 322 Lecitín 8,3 g

Energetická hodnota: 2,270 kcal / kg (5,5 kcal / 1 tableta), * Na základe priemerného psa s hmotnosťou 20 kg

UPOZORNENIA: Len pre zvieratá. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte zdravotníckeho pracovníka. Tento výrobok je určený len na prerušované alebo doplnkové kŕmenie.

Bezpečné na použitie u gravidných zvierat alebo zvierat určených na chov nebolo preukázané. Ak sa stav zvieraťa zhorší alebo sa nezlepší, zastavte podávanie produktu a poraďte sa s veterinárnym lekárom. Čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii pre vášho domáceho maznáčika. Tento produkt nie je určený pre liečenie alebo zmiernenie akéhokoľvek ochorenia, choroby alebo zdravotného stavu.

SKLADOVANIE: Uchovávajte na chladnom, suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

Čistá hmotnosť: 144 g

 

Vhodné pre psov od 1 roka
60 tabliet v balení

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.