Panel používateľa

Dokonalá Láska podporná inhalácia Intenzívna boswelia, 10 ml

Dokonalá Láska podporná inhalácia Intenzívna boswelia, 10 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Jedinečná inhalačná zmes troch tradičných látok, a to Boswellia serrata, Boswellia carterii a Commiphora myrrha. Pre psychiku aj podporu pohybu a rekonvalescencie.

19,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Hlavné účinné  látky sú monoterpény a kyseliny boswelliové, ktoré vykazujú analgetické a protizápalové účinky. Pozitívne ovplyvňujú periférny a centrálny nervový systém, respiračný a kardiovaskulárny systém. Dôsledkom aktivít látok v organizme je možné sledovať zmiernenie bolesti pohybového aparátu, zníženie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov.

Vhodné pre:

  • staršie zvieratá s chronickými pohybovými ťažkosťami
  • športovo aktívne zvieratá
  • pri akútnych pohybových ťažkostiach a pri rekonvalescencii pooperačných stavov
  • pre zvieratá s epilepsiou vďaka preukázateľne harmonizujúcemu efektu účinných látok
  • pri ochorení dýchacích ciest

Vyberte si dávkovanie a spôsob použitia podľa svojich preferencií:

Difuzér s filtrom, ktorý pracuje za studena: 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodín do zásuvky.

Nebulizačný difuzér (nepoužíva na prevádzku vodu) - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml.

Inhalácia priamo z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred psíka, ktorý si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk psíka. Doba tejto aplikačnej formy by nemala presiahnuť 14 dní.

Zloženie:

100% esenciálne oleje Boswellia serrata - esenciálny olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciálny olej, Commiphora myrrha - resin.

 

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a kone. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

V prípade vysokého krvného tlaku, ochorení srdca, vážnej ľadvinovej či pečeňovej choroby konzultujte použitie zmesi s veterinárnym špecialistom alebo kontaktujte poradňu Dokonalé Lásky (tel .: +420731381380, mail: info@dokonalalaska.cz). Prípravok nie je určený pre psíkov a ľudí s epilepsiou.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.