Panel používateľa

Dokonalá Láska podporná inhalácia Pri strachu a úzkosti, 10 ml

Dokonalá Láska podporná inhalácia Pri strachu a úzkosti, 10 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Inhalačná zmes esenciálnych olejov v jedinečnej upokojujúce receptúre pre posilnenie psychického stavu, zlepšenie nálady a prekonanie horších zážitkov alebo harmonizáciu osobnosti.

21,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Strach a úzkosť je stav, ktorý sa prejavuje bojazlivosťou, uzavretím, úzkosťou,  poruchou učenia, nesústredenosťou, nadmernou excitáciou a emočnou nestabilitou. Zmes je vhodná pre zvieratá, ktoré netolerujú manipuláciu, alebo je pre nich záťažou. Inhalačná cesta je vhodná aj pre kolektív zvierat ako je útulok, hotel atď. Zmes je možné využiť i pre inhaláciu z fľaštičky pri priamej práci so zvieraťom.

Hlavné účinky zmesi:

- nervové tonikum

- tonikum svalového systému
- tonikum lymfatického systému
- antidepresívum
- antiseptický
- protizápalový
- antispazmatický

Vyberte si dávkovanie a spôsob použitia podľa svojich preferencií:

Difuzér s filtrom, ktorý pracuje za studena: 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodín do zásuvky.

Nebulizačný difuzér (nepoužíva na prevádzku vodu) - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml.

Inhalácia priamo z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred psíka, ktorý si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk psíka. Doba tejto aplikačnej formy by nemala presiahnuť 14 dní.

Zloženie:

Zmes 100% esenciálnych olejov: ružové drevo, ylang-ylang, levandule, petitgrain, pomaranč, šalvia muškátová

 

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a kone. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

V prípade vysokého krvného tlaku, ochorení srdca, vážnej ľadvinovej či pečeňovej choroby konzultujte použitie zmesi s veterinárnym špecialistom alebo kontaktujte poradňu Dokonalé Lásky (tel .: +420731381380, mail: info@dokonalalaska.cz). Prípravok nie je určený pre psíkov a ľudí s epilepsiou. 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.