Panel používateľa

Podporný olej Dokonalá Láska pri strachu a úzkosti, 50 ml

Podporný olej Dokonalá Láska pri strachu a úzkosti, 50 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Intenzívny aromaterapeutický (liečivý) olej pre psíkov s prejavmi úzkosti, strachu, tiesne a stresu.

18,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Strach z nových vecí, nechuť na jazdu autom, trasenie sa a dychčanie pri búrke, alebo ohňostroji, striedanie majiteľov - toto všetko sú prejavy a situácie, kedy vám pomôže intenzívny liečivý aromaterapeutický olej Proti strachu a úzkosti od Dokonalej Lásky. Prípravok napomáha psychickej pohode a upokojeniu pri úzkostných stavoch a strachu (pri separačnej úzkosti, teda strachu zo samoty a neznáma prosím použite olej Dokonalá Láska proti separačnej úzkosti).

 

Olej je určený na priame vtieranie do pokožky psa ako aj na inhalovanie z dlaní. Psy majú výborný čuch, preto je inhalovanie jedným z preferovaných spôsobov aplikácie účinných látok.

Možnosti použitia/situácie:

• psík sa bojí pri búrke

• zdesenie a strach z neznámych a nových javov (stavebné práce, silvester, výstrely, prvá jazda autom a pod)
• zlé životné skúsenosti, týranie
• striedanie domovov, majiteľov ...
• neprimerané stráženie teritória
• hryzenie a chňapanie zo strachu
• požieranie výkalov z dôvodu vzbudenia pozornosti
• depresívne stavy
• stavy úzkosti

 

Účinne pomáha upokojovať psa prírodnými látkami. Esenciálne oleje a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Nezabudnite, že aj pri užívaní liečivého oleja proti strachu a úzkosti zostáva najdôležitejší váš správny prístup k psovi.

 

Bonus od nás - k tomuto produktu obdržíte emailom skladbu na upokojenie psíka vo formáte MP3 ako darček :)

Audioterapia (hudba špeciálne vyvinutá na pomoc psíkom, ktorí trpia prejavmi úzkostí) sa ukázala ako účinný a častokrát nevyhnutný pomocník pri liečbe separačnej úzkosti za pomoci terapeutického oleja od Dokonalej Lásky. S našou skladbou, ktorú dostanete ako darček zistíte, ako psík na audioterapiu reaguje.

 

Dávkovanie aroma oleja: 1 ml (asi 40 kvapiek) na každých 5 kg hmotnosti psíka

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami. Užívajte trvale alebo do vymiznutia ťažkostí. 


*V prípade záujmu môže zviera zmes olízať z ruky, ak má v poriadku trávenie a nie je citlivé na oleje.

V prípade pravidelného používania výrobku po dobu 3 mesiacov aplikáciu výrobku prerušte na dobu 1 týždňa. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu.

                      Vtieranie olejov

 

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

 

Zloženie / účinné látky:

100% silica: majorán, valeriána lekárska, levanduľa, šalvia muškátová; mandľový olej lisovaný za studena, olej z ľanového semena lisovaný za studena.

 


DÔLEŽITÉ:

Len na vonkajšie použitie. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Pred použitím vždy pretrepte! Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Liek nie je určený pre gravidné fenky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.