Panel používateľa

Mrazom sušené mäso - slávka zelenoústa, 50 g

Mrazom sušené mäso - slávka zelenoústa, 50 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Telo mušle bez škrupiny. Šetrne mrazom sušená, vhodná podpora zdravých chrupaviek a kĺbov.

7,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Lunderland

Výnimočná maškrta pre psa - telo mušle, ktoré okrem chuti poskytne aj podporu chrupaviek a kĺbov (slávka zelenoústa býva často pridávaná do prípravkov na obnovu kĺbov a chrupaviek). Slávka zelenoústa obsahuje vysoký podiel glykozaminoglykánov, dôležitých predovšetkým pre chrupavky a kĺbový maz. Podporte zdravie vášho psa aj týmto spôsobom.

Šetrné sušenie - Mrazom sušené (tzv. lyofilizované) suroviny sa rýchlo zmrazia a potom sa sušia za veľmi nízkeho tlaku. Tým sa v maximálnej miere zachová pôvodná chuť, farba, aróma, ale aj všetky minerály a vitamíny. Tieto mušle sú pôvodom z Nového Zélandu a neobsahujú konzervačné ani iné umelé látky. Je to čisto prírodný produkt.

Skvelé na cesty - Mrazom sušené maškrty sú plnohodnotnou kŕmnou surovinou pre psa i mačku a dajú sa, vďaka jednoduchému skladovaniu pohodlne brať so sebou kamkoľvek je treba. Jednotlivé mušle sú veľké približne 4-5 cm, sú skôr tvrdšie, a väčšinou je v balení aj trocha drti.

 

Zloženie: 100% Slávka zelenoústa (Perna canaliculus).

Slávka zelenoústa značky Lunderland obsahuje iba mrazom sušené mäso (telo mušle) >> neobsahuje škrupinový obal z mušlí, ani konzervačné látky.

Analytické zložky: Hrubý proteín: 69,3 % • hrubé oleje a tuky: 9,2 % • hrubá vláknina: 0,2 % • hrubý popol: 5,8 % • vlhkosť: 4,98 %.

Kŕmna surovina pre psov a mačky.

Výrobca: Lunderland-Tierfutter GmbH, Altmärker Str. 1, 29410 Salzwedel – OT Brietz, info@lunderland.de , Germany

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Naposledy navštívené produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.