Panel používateľa

Dokonalá Láska ochranný balzam na labky, 60 ml

Dokonalá Láska ochranný balzam na labky, 60 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Dokonalý ochranný balzam na labky pre psíkov aj mačičky od Dokonalej Lásky.

23,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Balzam na labky pre ochranu i starostlivosť pre psy a mačky od Dokonalej lásky je vhodný pre celoročné používanie, ale zvlášť vhodný je v extrémnych podmienkach: v chlade, horúčavách, suchu a vlhku.

Zabudnite na ropnú vazelínu. Zabudnite na syntetické látky. Sulfáty, parabény, silikóny, emulgátory, konzervanty ... Veď ide o tie najvoňavejšie a najmilovanejšie labky-labky vášho psíka!

Láska 31 je balzam na labky pre ochranu i starostlivosť, ktorý môžete používať úplne bez obáv a s vedomím, že robíte pre svojho verného priateľa to najlepšie.

Ochranný balzam je výborný pre aplikáciu na zrohovatenú kožu labiek. Krémová pastovitá zmes olejov chráni a ošetruje kožu labiek pred vplyvmi nepriaznivého vonkajšieho prostredia. Či už ide o chlad alebo teplo. Možno použiť ako ochranu a prevenciu poškodenia vankúšikov pri prechádzke, tiež na ošetrenie (po riadnom umytí) podráždených labiek zimou a vlhkom. Možno použiť aj na nezapálené otlaky. Zloženie esenciálnych olejov pôsobí hojivo a mierne dezinfekčne. Podporuje hojenie drobných poranení a rozstrapkaniu vankúšikov labiek.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Naberte malé množstvo prsty a naneste na zrohovatené vankúšiky labiek. Vmasírujte a nechajte pôsobiť. Pre aplikáciu pred prechádzkou môžete aplikovať väčšie množstvo. Prípravok je primerane mastný, dbajte na bezpečnosť zvieraťa. Po prechádzke umyte labky čistou vodou a po uschnutí premažte. Aplikáciu možno vykonávať podľa potreby, maximálne 6 x denne.

Zloženie:

Bambucké maslo (Vitellaria paradoxa), Glycerol rastlinného pôvodu, Kokosový olej (Cocos nucifera) Ľanový olej (Linum usitatissimum), Olivový olej (Olea europaea), Vitamín E (Tocoferol), Matricaria recutita - esenciálny olej Harmanček modrý, Daucus carota - esenciálny olej mrkva, Aniba roseaodora - esenciálny olej Ružové drevo

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy, mačky a ďalšie spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

 

Číslo schválenia: 073-19/C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.