Panel používateľa

DryBarf hovädzie - BARF na cesty, 300 g

DryBarf hovädzie - BARF na cesty, 300 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Nestrachujte sa už viac o stravu vášho psieho barfistu na cestách - stačí zbaliť lahodný, mrazom sušený BARF na cesty a máte po starostiach!

14,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: LICO Heimtiernahrung GmbH

S DryBarf-om nemusíte riešiť prevoz mäsa pre vášho psieho kamaráta, ani strachovať sa, kde kúpené svieže mäso uložíte, či bude na ubytovaní chladnička a čo robiť pri výpadku prúdu - stačí, keď zbalíte DryBarf do batohu a vyrazíte s vaším psíkom na výlet.

DryBarf je mrazom sušený mix svaloviny, vnútorností a držiek od nemeckého výrobcu Lico s originálnym názvom DryBarf Rind ALL-IN-ONE je vyrobený z čerstvého mäsa, od ktorého sa svojou výživnou hodnotou a chuťou takmer nelíši. Servírujte tento mix vždy výhradne s odporúčaným množstvom vody (cca 2 ml na 1 g zmesi DryBarf).

Bez chémie - DryBarf neobsahuje konzervačné ani iné umelé látky. Jedná sa o čisto prírodný produkt! Vďaka tomu môže dochádzať oi. k odchýlkam vo farbe a chuti medzi jednotlivými šaržami krmiva. V balení sú jednotlivé kúsky mäsa a vnútorností o veľkosti cca 1,5-2 cm, vrátane drviny.

Skvelé na cesty - Mrazom sušené mäso možno využiť ako takmer plnohodnotný BARF pre psa alebo mačku, ktorý možno doplniť napr. o rastlinnú zložku alebo kosti (vápnik) podľa kŕmneho plánu*. DryBarf sa dá pohodlne brať so sebou kamkoľvek je treba. Stačí nasypať do misky, pridať vodu, nechať približne pol hodiny máčať, zamiešať a skŕmiť.

            DryBarf hovädzie

(*K plnohodnotnej výžive a tvorbe dlhodobo pestrého jedálnička odporúčame k mäsu DryBarf pridávať tiež rastlinnú prílohu a mäsité kosti (vápnik). Ako rastlinnú prílohu možno využiť napr. niektorý z našich vločkových alebo zeleninových mixov od nemeckého výrobcu Lunderland, a ako zdroj vápnika možno prípadne využiť napr. vápenaté morské koraly značky Lunderland alebo cdVet Fit-BARF Vaječné škrupiny, prípadne zvoliť prírodné minerálne krmivo cdVet Fit-BARF Mineral. Ako olej môžete zvoliť niektorý z kvalitných rastlinných i živočíšnych olejov značiek Lunderland alebo cdVet, ako je napr. CdVet Ľanový kŕmny olej Fit BARF alebo Lososový olej Lunderland).

 

Zloženie
Hovädzie mäso: 66%, hovädzie držky: 20%, hovädzie vnútornosti: 14% (pľúca: 6%, srdce: 2%, obličky: 2%, pečeň: 4%), mrazom sušené.

Analytické zložky a obsahy
Hrubý proteín: 58,1% • oleje a tuky: 33,7% • vláknina: 0,8% • hrubý popol: 7,8% • vlhkosť 0,1%.

Pridané látky: ŽIADNE

Doplnkové krmivo DryBarf neobsahuje žiadne syntetické látky, plnivá ani konzervanty. Je zmiešaním zhotovené iba z čisto prírodných komponentov.

Odporúčané dávkovanie pre psa na 1 deň
Kŕmna dávka by sa mala skladať zo 70% živočíšnej zložky a cca 30% zeleniny a ovocia. Ďalej je vhodné dopĺňať minerálne látky a olej.

Pes do 5 kg: cca 25 g (+ ovocie, zelenina, minerálne doplnok, olej)
Pes do 10 kg: cca 45 g (+ ovocie, zelenina, minerálne doplnok, olej)
Pes do 20 kg: cca 95 g (+ ovocie, zelenina, minerálne doplnok, olej)
Pes do 30 kg: cca 140 g (+ ovocie, zelenina, minerálne doplnok, olej)

Odporúčané dávkovanie pre mačku na 1 deň
Kŕmna dávka by sa mala skladať predovšetkým z mäsa. Ďalej odporúčame pridávať vlákninu predovšetkým mačkám, ktoré nemajú prístup von (napr. zeleninu, psyllium, mačacia tráva pod. - napr. 3 - 10% z kŕmnej dávky), olej a minerálne látky.

Mačka s váhou okolo 5 kg: cca 35-50g podľa aktivity (+ vláknina, minerálne doplnok)
Pomer čerstvého mäsa k mrazom sušenému mäsu DryBarf je zhruba 3: 1
50 g DryBarf = 150 g čerstvého mäsa
100 g DryBarf = 300 g čerstvého mäsa
150 g DryBarf = 450 g čerstvého mäsa
300 g DryBarf = 900 g čerstvého mäsa

Príprava:

DryBarf nasypte do misky.
Pridajte vlažnú vodu (2 ml na 1 g zmesi DryBarf).
Nechajte približne 30 minút máčať.
Zamiešajte.

Alternatívne produkty

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.