Panel používateľa

Hydrosol Dokonalá Láska - nevädza, 50 ml

Hydrosol Dokonalá Láska - nevädza, 50 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Roztok určený na inhaláciu pri šedom zákale, zhoršenej kondícii zraku a oka, ospalosti, únave, po chirurgickom zákroku.

11,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Hydrosol nevädza (chrpa) Je zvieratami vyberaný z týchto dôvodov: podpora vnímania, šedý zákal, zhoršená kondícia zraku a oka, ospalosť, únava, po chirurgickom zákroku.

Hlavný prínos: podpora vnímania, podpora rekonvalescencie, kondícia zraku a oka.

 

Spôsob použitia: 1x až 3x denne ponúkajte zvieratku účinnú látku z dlaní na inhaláciu a olizovanie. Ak bude chcieť, môžete látku tiež vtierať do kože a srsti.

Zloženie: Matricaria recutita hydrosol.

 

Čo je hydrosol?
Slovo hydrosol je v preklade z latinčiny doslovne roztok vody: hydro čiže voda a sol čiže roztok. V aromaterapii je slovo hydrosol známe ako hydrolát, kvetová voda alebo rastlinná voda. Hydrolát je zložený zo slova hydro - voda a lait - mlieko. Mlieko preto, že u niektorých rastlín je prvá voda pri destilácii ľahko mliečno zafarbená.

Ako sa používajú hydroláty? 
Z hydrolátov varíme, pečieme, robíme si z nich domácu kozmetiku, kúpeme sa v nich, používame ich ako nosné kvapky pri nádche, pijeme zriedené v džbáne s vodou, robíme si z nich ozdravné niekoľkodňové kúry, striekame nimi rastliny, osviežujeme vzduch v miestnosti  - a inhalujeme :)

Roztoky Dokonalej Lásky sú určené iba pre zvieratá, preto z nich prosím nevarte ani nepečte :), používajte tak, ako je uvedené v spôsobe použitia. Uvedené možnosti použitia sú len informatívne, ako môžu byť hydroláty využité.

 

Veterinárny prípravok, určený len pre zvieratá.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte slnečnému svitu a zdrojom tepla. Pred použitím vždy pretrepte! Neobsahuje alkohol. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Skladujte v suchu. Ak je u psa prítomná porucha funkcie obličiek, pečene alebo srdca, konzultujte použitie prípravku s veterinárom alebo u výrobcu.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.