Panel používateľa

Podporný hojivý olej Dokonalá Láska pri svrbení kože a alergiách, 100 ml

Podporný hojivý olej Dokonalá Láska pri svrbení kože a alergiách, 100 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Intenzívne hojivý aromaterapeutický olej proti svrbeniu kože a alergiám psíkov.

27,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Kožné alergie a ich sprievodné prejavy sú nepríjemné ako pre psa tak aj pre majiteľa psíka. Pes sa škriabe, je nepokojný, spôsobuje si rany škrabaním, trápi sa - a vy mu môžete pomôcť.

Intenzívne hojivý aromaterapeutický olej proti svrbeniu kože a alergiám od Dokonalej Lásky podporuje hojivé procesy, pôsobí fungicídne a antibakteriálne. Napomáha liečbe a hojení rán, odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia, zmierňuje prejavy alergií.

Je veľmi vhodný ako podpora pri liečbe kožných ťažkostí a rán.

Esenciálne a rastlinné oleje obsiahnuté v tomto prípravku nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.


Dávkovanie: 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti

Ako sa aroma olej používa?

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa.

Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami.

                     Vtieranie olejov

 

Užívajte trvale alebo do vymiznutia ťažkostí. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu.

 

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

 

Zloženie / účinné látky:

100% silice: harmanček lekársky, semená mrkvy, levanduľa, niaouli; mandľový olej, ľanový olej, extrakt z grapových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

 

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte!

Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom.

Uchovajte mimo dosahu detí.

Nepoužívajte na mačky.

Prípravok nesmú užívať psy s chorobami ľadvín a pečene, tiež pri brezosti a kojení.

Ak je váš psík krátko po operácii, môžet začať s užívaním prípravku ihneď po zraste jaziev.

Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení a 8 ml v 200 ml balení). Pri aplikácii na vnútornej strany stehien a na bruško sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatia v mieste aplikácie. Ak sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku.

 

Ako je to vlastne s ďalším priebehom užívania? A čo úspešnosť - podarí sa vyliečiť všetky prípady?

Tento olej je v niektorých (dalo by sa povedať v mnohých) prípadoch jedinečný a prinesie úľavu, ktorú márne hľadáme u bežných pokusov (všetko to sú len pokusy, neexistuje jasné dané riešenie), alebo ju získame len za cenu užívania farmaceutických prípravkov, ktoré sú pre psie organizmus náročné a zaťažujúce. Ale tento úspech v podobe dlhodobého zlepšenia rozhodne neplatí v sto percentách a pri všetkých psíkoch.

Možno vám to nepríde, že to sú závratne vysoké čísla, ale my sme na doterajšie výsledky po piatich rokoch celkom pyšní.

• U 17 percent zo sledovaných psíkov sa podarilo pomocou oleja vyliečiť kožný problém dlhodobo a po špecificky dlhej dobe užívania nebolo nutné liek užívať ani v preventívnom dávkovaní.

• U 39 percent psíkov zo sledovanej skupiny došlo k dlhodobému zlepšeniu, ale je nutné ďalej užívať olej v preventívnom subjektívnom dávkovaní.

• U 25 percent psíkov došlo len ku krátkodobému zlepšeniu

• Zvyšná skupina sú psy rezistentné alebo len so zanedbateľným zlepšením (olej na ne nepôsobil alebo len veľmi málo)

V žiadnom prípade nedošlo k zhoršeniu stavu postihnutia alebo jeho prejavov.

U viac ako 40 percent psíkov dochádza v prvých dvoch dňoch užívania ku krátkodobým reakciám: prejavy ľahkého zateplenia v postihnutých miestach, začervenanie postihnutých miest a podobne. Nejedná sa o nebezpečné prejavy, hoci môžu byť krátkodobo nepríjemné.

Sledovaná skupina zahŕňa 297 psíkov, ktorí dostávali prípravok Hojivý, proti svrbeniu a pri alergii v období 04/2011 - 02/2013

Olej Hojivý, proti svrbeniu a pri alergii pracuje v dvoch úrovniach. Krátkodobé pôsobenie prípravku je veľmi dôležité, pretože pripravuje dobré zázemie pre následné hĺbkové pôsobenie. Po zhruba troch dňoch užívania lieku dôjde k upokojeniu prejavov choroby či problému. V tejto "špičke" krátkodobého pôsobenia je najväčšia šanca, že organizmus psíka a orgán kože začnú správne pracovať. Ak sa toto nepodarí v prvej špičke (pri prvom upokojení), môže sa tak stať v druhej vlne krátkodobého pôsobenia. Ale je namieste povedať, že tieto šance budú menšie ako pri prvom zlepšení. Po krátkom navrátení do pôvodného stavu sa stav začína opäť mierne zlepšovať. Buď toto zlepšenie bude dlhodobé alebo dôjde aspoň na niekoľko týždňov či mesiacov k upokojeniu a psík si môže od problému oddýchnuť, čo samozrejme môže mať pozitívny vplyv na psychiku a neskôr aj sekundárne na prejavy kožnej choroby.

Nemôžeme garantovať stopercentný úspech oleja, ale aj tak si myslíme, že ten pokus stojí za to. Je potrebné dodať, že užívaním prípravkov nemôžete nijako ohroziť zdravie psíka (pokiaľ netrpí vážnejším ochorením obličiek) a vždy užívaním tohto oleja urobíte niečo prospešného pre zdravie a imunitu psíka.

Chceme vás požiadať - pošlite nám svoje postrehy z priebehu liečby či prevencie, vaše informácie môžu pomôcť ostatným psíkom.

 

 

Číslo schválenia: 017-17/C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.