Podporný olej Dokonalá Láska Intenzívna boswelia pri zápaloch a bolestiach kĺbov, 50 ml

Podporný olej Dokonalá Láska Intenzívna boswelia pri zápaloch a bolestiach kĺbov, 50 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Podporný olej Dokonalá Láska Intenzívna boswelia - to je jedinečná kompozícia troch tradičných látok a to Boswellia serrata, Boswellia carteri a Commiphora myrrha na zápaly a bolesť kĺbov.

17,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

V dôsledku vzájomného pôsobenia účinných látok je možné sledovať zmiernenie bolestivosti, zníženie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. Účinné látky pomáhajú pri akútnom postihnutí aj chronických zápaloch. Potláčajú proliferáciu (množenie) tkanív pri zápale a potláčajú odbúravanie spojivových tkanív.

Olej Dokonalá Láska Intenzívna boswelia pôsobí na uvoľnenie rannej stuhnutosti a zvyšuje pohyblivosť predovšetkým nosných kĺbov.

Vhodné pri akútnych pohybových ťažkostiach (pomliaždenie, opuchy, poúrazová a pooperačná starostlivosť o pohybový aparát, ochrana a regenerácia po intenzívnej športovej záťaži, znížená pohyblivosť u starších jedincov). Na psychiku pôsobí harmonizujúcim účinkom-lepšia nálada je logickým výsledkom zníženia bolestivosti :)

Ako olej použiť?
Potrebné množstvo (max.1 ml na 5 kg hmotnosti psíka denne) si nalejte do dlaní alebo nakvapkajte priamo na postihnuté miesto a veľmi jemne vtierajte. Pre podporu celkového efektu vtierajte tiež do slabín. Miesto aplikácie zviera optimálne ponúkne samo po analýze látky.

 

Maximálna denná dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Dávku možno rozdeliť na dve aplikácie počas dňa. Používajte do vymiznutia ťažkostí. V prípade chronických ťažkostí možno používať dlhodobo, maximálna dávka pri trvalom používaní je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa denne.

Zloženie:
Mandľový olej, Boswellia serrata - esenciálny olej, Boswellia carterii - esenciálny olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E (olej intenzívne vonia po myrhe). Zložením je olej vhodný aj pre epileptikov. Neobsahuje alkohol.

 

Veterinárny prípravok určený pre psy a kone.

Nenahrádza veterinárnu starostlivosť.

Nový komentár

* (Povinné)

DARČEK K OBJEDNÁVKE

Nakúp nad 25 € a získaj balíček jedinečných Serrano Snack jahňacích pochúťok!

                                  Serrano Snack pochúťky

Nákup nad 50 € vám dovezieme zadarmo ✓

Poznáme psy a vieme, čo je pre nich dobré ✓

Na nás sa môžete spoľahnúť - svoje slovo držíme ✓

Staráme sa o vás ✓

Posielame prostredníctvom spoľahlivých partnerov ✓

 

 

V čítaní je sila!

Mrknite náš SuperBlog :)

 

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.