Panel používateľa

Účinný šampón Dokonalá Láska proti svrbeniu, alergii, podpora hojenia, 100 ml

Účinný šampón Dokonalá Láska proti svrbeniu, alergii, podpora hojenia, 100 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dokonale vyvážený šampón pre zdravú kožu a srsť s rastlinnými silicami a kokosovým olejom.

18,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Šampón Dokonalá Láska proti svrbeniu, alergii, podpora hojenia podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranenia rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priestupnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí na kožu mimoriadne pozitívne.

 

Zloženie: organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - ružové drevo, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená), esenciálny olej - geranium (pelargónia vonná), esenciálny olej - harmanček rímsky.

Spôsob použitia: Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydlite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri ťažkostiach so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby zviera vždy dôkladne opláchnite vodou, až kým všetka pena nezmizne.

Dávkovanie: V prípade potreby aplikujte šampón 1 × až 3 × týždenne do vymiznutia ťažkostí. Prípravok môžete používať i dlhodobo. Veľkosť dávky a doba pôsobenia sú individuálne. Nižšie uvedené tabuľky sú orientačné a dávky možno upravovať podľa potreby.

 

Tabulka šampón

 

Dôležitá informácia:

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre gravidné fenky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Nepodávajte vnútorne.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby
Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Prípravok je určený pre psy.

 

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.