Panel používateľa

Výhodná sada - šampón DL proti svrbeniu+šampón pre zdravú kožu a srsť

Výhodná sada - šampón DL proti svrbeniu+šampón pre zdravú kožu a srsť

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Exkluzívne iba u nás

Výhodná sada dokonale vyvážených šampónov- pre zdravú kožu a srsť a hojivý, proti svrbeniu a alergii, s rastlinnými silicami a kokosovým olejom.

28,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Neviete sa rozhodnúť, ktorý šampón Dokonalej Lásky je vhodný pre vášho psa? Kúpte oba - s našou výhodnou sadou nič nepokazíte, práve naopak. Dožičíte svojmu psovi prvotriednu starostlivosť a jeho koža a srsť budú žiariť. Buďte na svojho psa hrdí!

ŠamponŠampon

 

Šampón Dokonalá Láska proti svrbeniu, alergii, podpora hojenia podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranenia rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priestupnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí na kožu mimoriadne pozitívne.

Šampón Dokonalá Láska pre zdravú kožu a srsť má priaznivý vplyv na kvalitu srsti. Napomáha správnej funkcii a revitalizácii kože. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priestupnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí na kožu mimoriadne pozitívne.

 

Zloženie šampónu proti svrbeniu: organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - ružové drevo, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená), esenciálny olej - geranium (pelargónia vonná), esenciálny olej - harmanček rímsky.

Zloženie šampónu pre zdravú kožu a srsť: organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - geranium (pelargónia vonná), esenciálny olej - rozmarín lekársky, esenciálny olej - borievka obyčajná (plody), esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená).

 

Ukážka problematickej srsti, kedy je vhodné použít ten ktorý šampón:

 

Účinný šampón Dokonalá Láska pre zdravú kožu a srsť,

 

Účinný šampón Dokonalá Láska proti svrbeniu, alergii, podpora hojenia

Spôsob použitia: Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydlite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri ťažkostiach so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby zviera vždy dôkladne opláchnite vodou, až kým všetka pena nezmizne.

Dávkovanie: V prípade potreby aplikujte šampón 1 × až 3 × týždenne do vymiznutia ťažkostí. Prípravok môžete používať i dlhodobo. Veľkosť dávky a doba pôsobenia sú individuálne. Nižšie uvedené tabuľky sú orientačné a dávky možno upravovať podľa potreby.

 

Tabulka šampón

 

Dôležitá informácia:

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre gravidné fenky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Nepodávajte vnútorne.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby
Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Prípravok je určený pre psy.

Balenie obsahuje 2 ks 100 ml šampónov.

 

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.