Panel používateľa

Chladiaca podložka Aqua Coolkeeper L, 80 x 60 cm pre stredné plemená psov

Chladiaca podložka Aqua Coolkeeper L, 80 x 60 cm pre stredné plemená psov

Hodnotenie produktu: 4.4/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Chladiaca podložka pre stredné psíky, rozmer 80 x 60 cm, v 4 farebných prevedeniach.

Varianty produktov

  • 29,99 €

    Zľava 10 €

  • 29,99 €

    Zľava 10 €

  • 29,99 €

    Zľava 10 €

29,99 €

39,99 € Zľava 10 €

Doprajte pohodlie a komfort vášmu psíkovi aj v sparných letných dňoch - chladiaca podložka Aqua Coolkeeper je to pravé pre letný oddych vášho psíka!

Chladiacu podložku môžete použiť doma, v aute, na záhrade, chate, či pri mori - jednoducho kdekoľvek! Aquacoolkeeper™ produkty sú belgickým výrobkom, na ktorého vývoji spolupracovali veterinári - preto sú bezpečné na použitie u psov aj ľudí.

                                                Ako sa chladiace podložky používajú?

Jednoducho podložku namočte do vody (ponorte, počkajte, kým sa chladiace guličky vo vnútri naplnia vodou), používajte, kým chladí a potom znova namočte do vody a používajte :) Podložka je ušitá z bavlnenej látky, naplnená chladiacimi guličkami, ktoré sa po namočení do vody napijú chladnou vodou a udržiavajú ju v optimálnej teplote na chladenie. Aqua Coolkeeper ™ výrobky zabezpečujú chladenie na báze odparovania (teda odparovaním pomáhajú psíkom lepšie dýchať, fungujú ako náhradné potné žľazy, ktoré našim štvornohým kamarátom chýbajú). Psíkovi nehrozí prechladnutie ani žiadna iná ujma na zdraví.

Podložky nie sú na povrchu mokré, preto nespôsobujú problémy so srsťou.
Podložku je po namočení a naplnení guličiek vodou potrebné nechať mimo priameho slnka mierne vysušiť (nie je to potrebné, ak psíkovi nevadí, že leží na vlhkom, niektorí psy dokonca mokrý povrch preferujú, zvlášť vhodné je to pre okamžité ochladenie psíka).

Je to tak jednoduché :)


                                              Prečo psy potrebujú chladiace podložky?


Psy nemajú takmer žiadne potné žľazy. Môžu sa len snažiť regulovať svoju telesnú teplotu lapaním po dychu alebo potením cez vankúšiky svojich labiek. Ale len malá časť psieho nadmerného telesného tepla môže odísť touto cestou. Preto psy sú náchylné k úpalom, ktorý môže spôsobiť trvalé poškodenie orgánov a kómu alebo v niektorých závažných prípadoch i smrť.

Preto im pomôžte!

Chladiace produkty fungujú na báze odparovania a tým pomáhajú zvieratám aj ľuďom za horúcich dní. Aqua Coolkeeper ™ pomáha vášmu psovi zachovať si chladnú hlavu a zostať zdravým. A to všetko bezpečne a zodpovedne! Aqua Coolkeeper ™ podložka pre psov zostáva chladná (vhodná na použitie) až 5 dní!*

Chladiaca podložka Aqua Coolkeeper ™ ochladzuje a zmierňuje následky horúčav, keď:

■ je horúce počasie
■ pri cestovaní
■ pri športe a hraní
■ pri tepelnom strese (z vychladeného bytu, auta ide psík von, do horúčavy)
■ pri zvýšenej telesnej teplote
■ pri obmedzení dýchacích ciest v dôsledku stresu z horúčavy
■ odstraňuje tepelný stres, zvýšenú telesnú teplotu, zúženie dýchacích ciest spôsobené tepelným stresom

* čas, po ktorý je akýkoľvek chladiaci produkt chladný, teda použiteľný na chladenie vášho psa je závislý od prostredia, kde sa používa, častosti použitia a okolitej teploty.

Veľkosť L - väčšia, 80 x 60 cm je určená pre stredné plemená psíkov. Po naplnení chladiacich guličiek vodou vo vnútri podložky sa zväčší ich objem, podložka bude o cca 2-3 cm vyššia, plocha sa mierne zmenší.

Bližšie informácie a odporúčania ohľadom starostlivosti a používania výrobkov Aqua Coolkeeper ™ nájdete TU. 
 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.