Panel používateľa

Účinný šampón Dokonalá Láska pre zdravú kožu a srsť, 100 ml

Účinný šampón Dokonalá Láska pre zdravú kožu a srsť, 100 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami pre zdravú kožu a srsť.

13,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Prípravok má priaznivý vplyv na kvalitu srsti. Napomáha správnej funkcii a revitalizácii kože.

Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priestupnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí pozitívne na kožu.

Zloženie: organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - geranium (pelargónie vonná), esenciálny olej - rozmarín lekársky, esenciálny olej - borievka obyčajná (plody), esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená).

Spôsob použitia: Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydlite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri ťažkostiach so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby zviera vždy dôkladne opláchnite vodou, až kým všetka pena nezmizne.

Dávkovanie: V prípade potreby aplikujte šampón 1 až 3 × týždenne do vymiznutia ťažkostí. Prípravok môžete používať i dlhodobo.

Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Liek je určený pre psy.

 

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.