Panel používateľa

Kniha Kočky by kupovali myši (Hans Ulrich Grimm)

Kniha Kočky by kupovali myši (Hans Ulrich Grimm)

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Čierna kniha o krmivách pre zvieratá.

9,99 €

Dostupnosť: Vypredané

Pri čítaní a po prečítaní tejto knihy sa mi zdvíhal žalúdok. Prečo? Sami zistíte - prečítajte a utvorte si názor, ja ho už utvorený mám.

Odvtedy kŕmim za studena lisovaným krmivom a cez víkendy doprajem svojim psom vždy niečo dobré, lepšie, psie - mäso, tvaroh, zeleninu, vločky a podobne.

Knihu prečítate jedným dychom, ale príjemne vám nebude, tak držím palce - v každom prípade to stojí za to!

 

Choroby z krmív - Kniha "Mačky by kupovali myši" s podtitulom "Čierna kniha o krmivách" je čítanie pre tých, ktorým záleží na zdraví našich psov a mačiek, a na zdraví ľudí, ktorí konzumujú mäso zvierat kŕmených "modernou výživou".

Len to najlepšie - Mnohí veria reklame, že pre naše zvieratá je dosť dobré len to najlepšie. Realita vyzerá inak. Chutné krmivo pre zvieratá sa vyrába efektívne. Dosť dobré je všeličo, napríklad aj kaly z čističiek vody.

Plesne a éčka - Okrem odpadu sa do krmív dostávajú aj baktérie a plesne. Aby krmivá zvieratá jedli, sú vylepšené o látky zlepšujúce chuť a vôňu (éčka). Sme bližšie možným príčinám chorôb našich psov a mačiek.

Dobrý marketing - Dozvieme sa ako sa robí dobrý marketing u Whiskas, Hills alebo Puriny, ako zaobstarať suroviny pre krmivá a dostať za ne zaplatené, alebo ako sa starať o vzťahy s veterinármi (tiež so študentmi a profesormi).

Kniha na súde - Nielen vďaka názvu knihy, údajne parazitujícemu na reklamnom slogane "Mačky by kupovali Whiskas", ale aj vďaka obsahu údajne poškodzujúcemu dobré meno výrobcov krmív, bolo vydanie knihy súdne pozastavené.

Mediálna kampaň - Výsledkom žaloby bola mediálna kampaň, ktorá knihu zviditeľnila. Výrobcovia krmív svoju žalobu proti vydaniu knihy prehrali. V roku 2007 bola kniha v Nemecku (tu pôsobí autor) vydaná. A bol to trhák.

Agromafie a lobby - Dozvedieť sa v knihe môžeme tiež čo je to agromafia, alebo čo všetko vie za peniaze zariadiť lobby >> šokujúce skutočnosti. Dozvieme sa "Ako to chodí" a získame informácie, ktoré sa hodia.

Reklama & Pravda - Páčivé reklamy na zdravší život, lesklú srsť alebo pevnejšie hovienka. Sami potom lepšie posúdime čo je reklama a čo pravda. Pre voľbu kŕmenia sa po prečítaní knihy budeme ľahšie rozhodovať.

Obaja porazení - Doslov autora knihy >> Šokujúce fakty, presne overené až do detailu: reklama a pravda v krmivárskom priemysle - porazenými sú zviera aj človek.

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.