Panel používateľa

cdVet Bio Bachove kvety - Záchrana 20 ml

cdVet Bio Bachove kvety - Záchrana 20 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Prvá pomoc v situáciách veľkej psychickej záťaže (stres, trauma, strata blízkeho..) - prináša rýchle upokojenie. Čisto prírodný bio produkt.

17,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

cdVet Bio Bachove kvety Záchrana (Bio-Bachblüten S.O.S.) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety zo slivky čerešňovej, bieleho lesného viniča a netýkavky v Bio kvalite.

cdVet Bio Bachove kvety Záchrana podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Bachovky Záchrana je prvá pomoc v situáciách ako napríklad stres, panika, Silvester, tragická udalosť, strata blízkeho alebo návšteva veterinára.

Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cdVet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

cdVet Bio Bachove kvetové esencie Záchrana je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

 

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Záchrana:

Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, slivka čerešňová, biela lesná réva(vinič), netýkavka, devätorník, bledavka.

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácia EÚ poľnohospodárstva.

cdVet Bio Bachove kvety neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cdVet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cdVet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

 

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Mačky a psy: 2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 1 až 2 x denne alebo podľa potreby

Kone: 10 kvapiek 3 x až 4 x denne alebo podľa potreby

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Slíva čerešňová (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat ...)

Biela lesná réva (clematis vitalba): pomáha získať pozornosť a sústredenie, vhodná pri roztržitosti a nezáujme o aktuálnu situáciu; pre zvieratá, ktoré sa nevedia sústrediť, sú zmätené, znudené či "duchom neprítomné", bez záujmu, spavé; pri šoku, zrútení, strate vedomia, apatii, epileptických záchvatoch, po operácii, pri predčasnom starnutí.

kvety Bachove esencie


Netýkavka žlázonosná (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú nedočkavé, hyperaktívne, skôr chudé, nepokojné; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou.

Devätorník peniažkový (Helianthemum nummularium): pomáha získať odvahu a statočnosť pri extrémnom strachu a panike, vhodný pri mimoriadnom dese, kedy je zviera nebezpečné svojmu okoliu, alebo sa napr. bojí chodiť von; pre zvieratá, ktoré sa snažia uniknúť v akejkoľvek im podozrivej situácii - škriabu, kopú a hryzú.

Bledavka okoličná (Ornithogalum umbellatum): pomáha liečiť všetky formy šoku a obnovovať psychický aj fyzický pokoj; vhodný pre zvieratá po nehodách, traumách, počas smútku, alebo po dlhodobom utrpení (hladovanie, krutosť); pomôcť môže aj u alergií a telesných stavov, ktoré sú pôvodne vyvolané šokom alebo traumou.

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.