Panel používateľa

cdVet Bio Bachove kvety - Skepsa, 20 ml

cdVet Bio Bachove kvety - Skepsa, 20 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Pomoc psím skeptikom, u ktorých sa prejavuje nedôverčivosť, neustále pochybovanie, bezdôvodný strach. Čisto prírodný BIO produkt.

17,99 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: cdVet

cdVet Bio Bachove kvety Skepsa (Bio-Bachblüten Skeptiker) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Osika, Smrekovec, Čarodejka škvrnitá, Škótska sosna.

cdVet Bio Bachove kvety Skepsa podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. cdVet Skepsa pomáha skeptickým zvieratám v situáciách ako napríklad pochybnosti voči novému okoliu, nedôvera alebo bezdôvodný strach z ľudí a ďalších zvierat.

Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cdVet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného média) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

cdVet Bio Bachove kvetové esencie Skepsa je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absenciu alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

 

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Skepsa:

Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, topoľ osika, smrekovec, čarodejka škvrnitá, škótska sosna, devätorník, buk lesný.

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácia EÚ poľnohospodárstva.

cdVet Bio Bachove kvety neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cdVet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cdVet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

 

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Mačky & psy: 2 kvapky na 5 kg telesnej váhy

Kone: 10 kvapiek 3 x až 4 x denne

 

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Osika (Populus trémula): vhodná pri strachu a obavách, ktoré nemajú známu príčinu a prejavujú sa napr. nervozitou, triaškou, potením, močením, zveseným chvostom; osika uvoľňuje svalové napätie, navodzuje pokojné a normálne dýchanie; vhodná pre úzkostlivé povahy, pre zvieratá, ktoré sa boja chodiť von, alebo panikária, keď sa stretnú s niečím novým 

Smrekovec (Larix decidua): pomáha liečiť stratu sebadôvery, váhavosť; obnovuje sebaistotu, ochotu skúsiť nové veci; vhodný aj napr. pre týrané zvieratá alebo zvieratá, ktoré sa ľahko vystrašia, potrebujú prehovárať, prípadne pre zvieratá s malou imunitou

Čarodejka škvrnitá (Mimulus guttatus): podporuje odvahu, pomáha bojovať so strachom a hanbou; vhodná pre zvieratá, ktorý sa boja napr. tmy, zimy, premávky, telefónu, ohňostrojov, iných zvierat a ľudí, česania, strihania, pre zvieratá neposedné, pobehujúce, kňučiace, sa sklopenými ušami; tiež vhodná pri liečení srdcových chorôb.


Škótska sosna (Pinus sylvestris): vhodná pri skrúšenosti, pocite viny, navodzuje pozitívne myslenie; vhodná v situáciách, kedy na seba zvieratá berú pocit viny svojich majiteľov, správajú sa ospravedlňujúco až previnilo.

Devätorník peniažkový (Helianthemum nummularium): pomáha získať odvahu a statočnosť pri extrémnom strachu a panike, vhodný pri mimoriadnom dese, kedy je zviera nebezpečné svojmu okoliu, alebo sa napr. bojí chodiť von; pre zvieratá, ktoré sa snažia uniknúť v akejkoľvek im podozrivej situácii - škriabu, kopú a hryzú.

Buk lesný (Fagus sylvatica): pomáha v prípade netolerancie, navodzuje väčšiu flexibilitu a znášanlivosť; pre zvieratá, ktoré ťažko znášajú zmenu režimu, sú "popudlivé" až nahnevané, nervózne; zvieratá ťažko znášajúce zmenu klímy, alebo ktorým vadia určité látky v okolí a prejavuje sa u nich alergia (napr. na trávy).

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.