Panel používateľa

Výhodná sada Dokonalá Láska - Starostlivosť o uši, bežný režim, 10 ml + Starostlivosť o oči, 50 ml

Výhodná sada Dokonalá Láska -  Starostlivosť o uši, bežný režim, 10 ml + Starostlivosť o oči, 50 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Exkluzívne iba u nás

Jemný aromaterapeutický olej pre starostlivosť o uši psíkov + Aromaterapeutické kvapky na starostlivosť o oči psov - vhodné na výtoky a zápaly očí vo výhodnej sade.

25,98 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Starostlivosť o uši:

Zdravé ucho je hladké, ružové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé. Akýkoľvek iný stav je neprirodzený a vyžaduje našu pozornosť. S aroma olejom od Dokonalej Lásky udržíte uši vášho psíka v ideálnom stave.


Dávkovanie a návod na použitie:

Do ušného kanálika kvapnite 1 až 4 kvapky podľa veľkosti ucha. Jemne premasírujte zvonka koreň ucha a okolia.
Účinné látky pôsobia preventívne a napomáhajú odvodu ušného mazu.Odporúčaná frekvencia použitia:

1x týždenne. V niektorých prípadoch je na dosiahnutie výsledku nutná častejšia frekvencia. Užívajte maximálne 2x denne.Zloženie:

rastlinné silice - Anthemis nobilis, Melaleuca viridiflor, Citrus bergamia, Lavandula angustifolia; zastudena lisované oleje: ľanový, mandľový, olivový, repkový, slnečnicový; extrakt z grapefruitových jadier, vitamín E

Zmes za studena lisovaných olejov s rastlinnými silicami.

 

Balenie: sklenená fľaštička s kvapkacou pipetou.

 

Starostlivosť o oči:

Zmes rastlinných hydrolátov pre starostlivosť o očné okolie s pozitívnymi vlastnosťami pre kondíciu zraku a očného orgánu.
Veľmi jemným spôsobom dekontaminuje, hydratuje a napomáha regenerácii kožných buniek a zahojenie citlivých miest oka a očného okolia.

Spôsob použitia:
Naneste zmes na tampón alebo veľmi jemnú látku a jemne utierajte očné okolie, môžete veľmi jemne vytrieť očný kanálik. Zmes je možné nakvapkať aj priamo na ošetrené miesta. Zmes je neškodná a nespôsobuje podráždenie sliznice. Prípravok môžete použiť aj pre očistenie a starostlivosť o ďalšie citlivé miesta na tele.

Pokiaľ má zviera tendenciu zmes inhalovať alebo olizovať, doprajte mu to. Ak sledujete výraznú tendenciu k vnútornému užívaniu, môže sa jednať o dôležitý diagnostický údaj. V prípade potreby nás kontaktujte, odporučíme vám ďalší postup (farmakognóziu).

 

Prípravok Dokonalej Lásky Starostlivosť o oči je veľmi vhodný k hygiene očného okolia, výplach očí napríklad v prítomnosti cudzieho telesa, či prachu. Jemný roztok hydrosolí, možno naniesť na vatový, alebo gázový tampón a oči ošetriť, alebo možno priamo aplikačnou špičkou oko vypláchnuť prúdom tekutiny. Je dôležité byť opatrný, aby nedošlo k poraneniu oka najmä u nepokojných psíkov.

Prípravok neslúži ako náhrada za veterinárne liečivá, neobsahuje antibiotiká, ani žiadne iné veterinárne liečivá.
V prípade hnisavých, či krvavých výtokov, privieranie očných viečok a farebných zmenách v oku okamžite navštívte svojho veterinárneho lekára.

Tip Dokonalej Lásky na údržbu očného okolia:
Ako ošetriť očné okolie pri nadmernom výtoku sĺz a ich usadzovanie na chlpoch? Každý deň zaschnutú karpinu rozmáčajte tampónom s prípravkom Starostlivosť o oči. Dvakrát týždenne očistené chlpy ošetrite kvapkou mandľového oleja, ktorý si rozotrite medzi prstami a vmasírujte do chlpov.
Tento malý fígeľ zabezpečí, že slza bude po chlpoch stekať, nezoxiduje a nebude dochádzať k pigmentovej zmene na zaťažovaných chlpoch (nepekné zafarbovanie srsti v okolí očí). Ak sú chlpy od sĺz už zničené, je takisto nutné takto ošetrovať - novo narastajúci chlp už bude pekný.

 

Zloženie: Anthemis nobilis hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol
Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom.
Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby.
Určené pre psov, mačky a ďalšie spoločenské zvieratá v záujmovom chove.

 

Starostlivosť o oči - Číslo schválenia: 063-19/C

Starostlivosť o uši - Číslo schválenia: 102-18 / C

 

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.