Panel používateľa

Výhodná sada - olej Dokonalá Láska Pre zdravé zuby a ďasná psov, 100 ml + čistiace utierky na zuby VET´S BEST, 50 ks

Výhodná sada -  olej Dokonalá Láska Pre zdravé zuby a ďasná psov, 100 ml  + čistiace utierky na zuby  VET´S BEST, 50 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Exkluzívne iba u nás

Intenzívny aromaterapeutický olej pre zdravé zuby a ďasná a proti paradentóze a čistiace utierky na zuby vo výhodnej sade.

39,98 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Vynikajúci prípravok na odstránenie zubného kameňa, bolestí zubov a ďasien u psov všetkých vekových kategórií. Vo výhodnej sade vám prinášame aj čistiace utierky na zuby, ktoré vám s aplikáciou oleja pomôžu. Stačí nakvapkať olej na náprstok-utierku a čistenie zubov vášho psíka môže začať :)

Prípravok vo forme oleja pôsobí protizápalovo, analgeticky a podporuje hojenie.

Olej odstraňuje zubný kameň, efekt a rýchlosť odstránenia zubného kameňa závisí od miery zanesenia zubov plakom a zubným kameňom. Pomáha aj pri nepríjemnom zápachu z úst (väčšinou spôsobenom práve zlým stavom v dutine ústnej). Obsahuje účinné látky, ktoré prenikajú ďasien a pozitívne ovplyvňujú priebeh zápalu. Dochádza k správnemu prekrvovaniu ďasien, ich spevneniu a k odstráneniu bolesti.

Zmes je veľmi vhodná aj pri paradentóze.

Ako rýchlo olej pôsobí?

Problém so zápalom ďasien ustúpi pri používaní zmesi počas niekoľkých dní, efekt odstraňovania zubného kameňa a bielenia je postupný.

Aké ďalšie výhody používanie oleja prináša?

Sekundárnym (druhotným) pozitívnym efektom je odstránenie prípadného dentálneho či iného zápachu a trvalá prítomnosť jemnej prírodnej vône, ktorá je príjemná aj psíkovi. Užívanie zmesi je vhodné aj pri diétach, pre psov vegánov a pre psíkov stravovaných v režime Bones and Raw Food - BARF. Užívaním prípravku dodávate organizmu vášho psa dôležité látky, posilňujete jeho centrálny nervový systém a imunitný systém.

Prečo používať aroma olej Pre zdravé zuby a ďasná?

Zápal ďasien spôsobuje bolesti, stratu chuti do jedla. Pri zanedbaní starostlivosti hrozí strata zuba či celého chrupu. Nepodceňujte nutnosť liečby zápalu a predovšetkým prevenciu zdravého chrupu a ďasien.

Hrubý povrch zubného kameňa je prostredie, v ktorom sa veľmi ľahko množia baktérie.

Výskyt zápalov ďasien je častejší v prípade  existencie zubného kameňa. Zubný kameň sa vytvára z dôvodu kontinuálnej alebo častej prítomnosti zubného plaku. Preto je nutné zuby ošetrovať čistením a ďasná občas jemne masírovať. Zvlášť psíkovia s vrodenými dispozíciami a dedičným zaťažením by mali dentálnu hygienu podstupovať pravidelne. Najväčší problém s plakom a zubným kameňom majú miniatúrne a malé plemená psov a psy, ktoré dostávajú málo príležitostí na prirodzené čistenie chrupu (surové kosti).

Krmivo, akokoľvek tvarované, nikdy nevyčistí zuby vášho psa od plaku!

Zloženie zubného aroma oleja:

100% silice: myrha, harmanček, citrón, tymián, mäta pieporná, levanduľa; extrakt z grapfruitových semien; mandľový olej, ľanový olej, repkový olej.

Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie a aplikácia oleja:

Naneste prípravok vo veľmi malom množstve - cca 2-4 kvapky pri malých psoch, 6-12 pri stredných plemenách a cca 20 kvapiek pri veľkých psoch - na plôšku očisteného prsta alebo gázy, prípadne na jemnú kefku (kefku veľmi neodporúčame z dôvodu rizika krvácania ďasien kvôli podráždeniu, vata zase púšťa jemné chĺpky, čo psovi nie je príjemné). Jemnými krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek vtierajte zmes do ďasien a okolo uchytenia zubov približne minútu.

Do zlepšenia stavu (14 dní) vykonávajte aplikáciu dvakrát denne (ráno a večer, najmenej pol hodiny po jedle). Po dosiahnutí stavu zlepšenia môžete prejsť na trojtýždňový udržiavací režim, v ktorom aplikujete každý druhý deň. Potom prejdite na preventívny režim a vtierajte zmes len raz za 14 dní.

Výrobok obsahuje iba overené prírodné zložky a je vyrobený v ideálnej kombinácii účinnej pre organizmus psa.

Olej na zuby a ďasná od Dokonalej Lásky je schválený Ústavom pre štátnu kontrolu veterinárnych bioproduktov a liečiv. Tento ústav samostatne hodnotí a sleduje účinnosť, bezpečnosť a kvalitu veterinárnych liekov v Českej republike. Prípravok pre zdravé zuby a ďasná má schvaľovacie číslo - 546646.

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte na priamom slnku. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia. Doba použiteľnosti 1 rok od dátumu výroby. Prípadná usadenina nie je na škodu a je prejavom spracovania prírodnou formou.

Upozornenie:

Len pre zvieratá. Použiteľné pre vonkajšie použitie.
Nepoužívejte u psov s chorým pankreasom!
Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom.

Alternatívne produkty

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.