Panel používateľa

Výhodná sada - olej Dokonalá Láska Pre zdravé zuby a ďasná psov, 100 ml + čistiace utierky na zuby VET´S BEST, 50 ks

Výhodná sada -  olej Dokonalá Láska Pre zdravé zuby a ďasná psov, 100 ml  + čistiace utierky na zuby  VET´S BEST, 50 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Exkluzívne iba u nás

Intenzívny aromaterapeutický olej pre zdravé zuby a ďasná a proti paradentóze a čistiace utierky na zuby vo výhodnej sade.

39,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Vynikajúci prípravok na odstránenie zubného kameňa, bolestí zubov a ďasien u psov všetkých vekových kategórií. Vo výhodnej sade vám prinášame aj čistiace utierky na zuby, ktoré vám s aplikáciou oleja pomôžu. Stačí nakvapkať olej na náprstok-utierku a čistenie zubov vášho psíka môže začať :)

Prípravok vo forme oleja pôsobí protizápalovo, analgeticky a podporuje hojenie.

 

Olej odstraňuje zubný kameň, efekt a rýchlosť odstránenia zubného kameňa závisí od miery zanesenia zubov plakom a zubným kameňom. Pomáha aj pri nepríjemnom zápachu z úst (väčšinou spôsobenom práve zlým stavom v dutine ústnej). Obsahuje účinné látky, ktoré prenikajú ďasien a pozitívne ovplyvňujú priebeh zápalu. Dochádza k správnemu prekrvovaniu ďasien, ich spevneniu a k odstráneniu bolesti.

Zmes je veľmi vhodná aj pri paradentóze.

 

Ako rýchlo olej pôsobí?

Problém so zápalom ďasien ustúpi pri používaní zmesi počas niekoľkých dní, efekt odstraňovania zubného kameňa a bielenia je postupný.

 

Biocídny roztok Dokonalá Voda

Súčasťou mechanického odstraňovania zubného kameňa by malo byť použitie biocídneho roztoku Dokonalá Voda.
Dôvodom je šírenie baktérií (prítomných v zubnom kameni a pri zápaloch ďasien) do krvného riečišťa počas procesu odstraňovania zubného kameňa. Toto rozširovanie je vždy prítomné bez ohľadu na stupeň progresie ochorenia parodontu. Baktérie sú totiž schopné uchytiť sa na srdečnej vnútroblane, najmä ak je patologicky zmenená, čo je bežný stav u geriatrických pacientov.

 

Aké ďalšie výhody používanie oleja prináša?

Sekundárnym (druhotným) pozitívnym efektom je odstránenie prípadného dentálneho či iného zápachu a trvalá prítomnosť jemnej prírodnej vône, ktorá je príjemná aj psíkovi. Užívanie zmesi je vhodné aj pri diétach, pre psov vegánov a pre psíkov stravovaných v režime Bones and Raw Food - BARF. Užívaním prípravku dodávate organizmu vášho psa dôležité látky, posilňujete jeho centrálny nervový systém a imunitný systém.

 

Prečo používať aroma olej Pre zdravé zuby a ďasná?

Zápal ďasien spôsobuje bolesti, stratu chuti do jedla. Pri zanedbaní starostlivosti hrozí strata zuba či celého chrupu. Nepodceňujte nutnosť liečby zápalu a predovšetkým prevenciu zdravého chrupu a ďasien.

 

Hrubý povrch zubného kameňa je prostredie, v ktorom sa veľmi ľahko množia baktérie.

Výskyt zápalov ďasien je častejší v prípade  existencie zubného kameňa. Zubný kameň sa vytvára z dôvodu kontinuálnej alebo častej prítomnosti zubného plaku. Preto je nutné zuby ošetrovať čistením a ďasná občas jemne masírovať. Zvlášť psíkovia s vrodenými dispozíciami a dedičným zaťažením by mali dentálnu hygienu podstupovať pravidelne. Najväčší problém s plakom a zubným kameňom majú miniatúrne a malé plemená psov a psy, ktoré dostávajú málo príležitostí na prirodzené čistenie chrupu (surové kosti).

Krmivo, akokoľvek tvarované, nikdy nevyčistí zuby vášho psa od plaku!

 

Zloženie zubného aroma oleja:

100% silice: myrha, harmanček, citrón, tymián, mäta pieporná, levanduľa; extrakt z grapfruitových semien; mandľový olej, ľanový olej, repkový olej.

Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

 

Dávkovanie a aplikácia oleja:

Naneste prípravok vo veľmi malom množstve - cca 2-4 kvapky pri malých psoch, 6-12 pri stredných plemenách a cca 20 kvapiek pri veľkých psoch - na plôšku očisteného prsta alebo gázy, prípadne na jemnú kefku (kefku veľmi neodporúčame z dôvodu rizika krvácania ďasien kvôli podráždeniu, vata zase púšťa jemné chĺpky, čo psovi nie je príjemné). Jemnými krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek vtierajte zmes do ďasien a okolo uchytenia zubov približne minútu.

Do zlepšenia stavu (14 dní) vykonávajte aplikáciu dvakrát denne (ráno a večer, najmenej pol hodiny po jedle). Po dosiahnutí stavu zlepšenia môžete prejsť na trojtýždňový udržiavací režim, v ktorom aplikujete každý druhý deň. Potom prejdite na preventívny režim a vtierajte zmes len raz za 14 dní.

 

Výrobok obsahuje iba overené prírodné zložky a je vyrobený v ideálnej kombinácii účinnej pre organizmus psa.

Olej na zuby a ďasná od Dokonalej Lásky je schválený Ústavom pre štátnu kontrolu veterinárnych bioproduktov a liečiv. Tento ústav samostatne hodnotí a sleduje účinnosť, bezpečnosť a kvalitu veterinárnych liekov v Českej republike. Prípravok pre zdravé zuby a ďasná má schvaľovacie číslo - 546646.

 

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte na priamom slnku. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia. Doba použiteľnosti 1 rok od dátumu výroby. Prípadná usadenina nie je na škodu a je prejavom spracovania prírodnou formou.

 

Upozornenie:

Len pre zvieratá. Použiteľné pre vonkajšie použitie.
Nepoužívejte u psov s chorým pankreasom!
Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom.

 

Obsah:

30 ml (až 90 dávok) alebo 50 ml (až 150 dávok) alebo 100 ml (až 300 dávok)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.