Panel používateľa

Svietiaci obojok Numaxes Eyenimal, S (40-45 cm), zelený

Svietiaci obojok Numaxes Eyenimal, S (40-45 cm), zelený

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

LED obojok Numaxes Eyenimal pre super viditeľnosť psa v tme a za šera na vašich prechádzkach.

12,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Numaxes

S LED obojkom Numaxes Eyenimal sa už viac nemusíte báť, že svojho psa v tme neuvidíte - má podsvietenie po celom obvode, preto je psík veľmi dobre viditeľný, aj keď sa otočí alebo skloní k zemi pri ovoniavaní zaujímavého pachu. Viditeľnosť do 500 m robí z tohto obojku preborníka vo svojej triede.

Jednoducho ho nabijete cez USB port (pripojenie ako USB kľúč, alebo nabíjačka vášho telefónu) pomocou nabíjačky alebo napríklad cez počítač (obojok nabijete počas práce na počítači :) ). Po plnom nabití vám obojok vydrží svietiť až 10 hodín - to je v priemere tak 40 venčiacich prechádzok pred spaním.

2 programy svietenia - trvalé svietenie alebo rýchle blikanie vám poskytnú presne toľko možností, koľko potrebujete. Veď načo päť druhov svietenia a blikania, keď aj tak využijete maximálne dve? 

Vodeodolnosť zase zabezpečí, že nemusíte v panike utekať domov, keď začne pršať - ale kúpať psíka s týmto obojkom nepúšťajte. Nakoniec, kto by sa kúpal v noci?

Obojok Numaxes Eyenimal je vyrobený z nylonu, čo je celkom fajn materiál na obojky a spoločnosť Numaxes si je toho plne vedomá. Nízka hmotnosť, rýchle schnutie v prípade premoknutia a veľká farebná variabilita je presne to, čo nylon ponúka aj v prípade tohto obojku.

 

Číslo v zátvorke uvádza obvod krku psa, pre ktorý je daná veľkosť určená.

Takže veľkosť S je určená pre psov s obvodom krku 40-45 cm.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.