Olej Dokonalá Láska proti bolestiam, 100 ml

Olej Dokonalá Láska proti bolestiam, 100 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Intenzívny aromaterapeutický olej pre psíkov trpiacich menšími až strednými bolesťami. Pomáha tiež pri artritíde či dysplázii.

8,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Olej Proti bolestiam od Dokonalej Lásky kombinuje účinky olejov a byliniek proti bolestiam menšieho až stredného rázu a je veľmi vhodný pri artritíde či dysplázii kĺbov. Bolesťami kĺbov často trpia veľké a ťažké plemená, ale bolesti tohto typu nie sú žiadnou výnimkou ani pri malých či dokonca trpasličích plemenách.

Stačí jedno zlé doskočenie a psík (a jeho majiteľ) má postarané o problém s kĺbom /väzom, šľachou../. Je vhodný aj proti bolestiam starších psíkov (tzv.starecké bolesti). 

Esenciálne a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

 

Zloženie aroma oleja:

100% silice: valeriána, rozmarín, zázvor, levanduľa; mandľový olej, ľanový olej, bodliakový olej, repkový olej, extrakt z grapových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie:

2 - 7 kg psík = 1 čajová lyžička (5 ml)

8 - 17 kg psík = 2 čajové lyžičky (10 ml)

18 - 40 kg psík = 3 čajové lyžičky (15 ml)

 

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

Ako sa olej používa?

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami. Užívajte trvale alebo do vymiznutia ťažkostí. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkovej prečistenie organizmu. Toto obdobie môžete využiť tiež pre niektorý z revitalizačných programov (denný program a diéta).

                    Vtieranie olejov

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte!  Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte do kože na priamom slnku.

 

Kontraindikácie a špeciálne situácie:

Prípravok nemôžu užívať psíky s ochorením obličiek a pečene. Gravidita, dojčenie - od zistenia gravidity prestaňte s užívaním prípravku. Začnite znovu s užívaním až po ukončení dojčenia!

Ak je váš psík krátko po operácii, môžet začať s užívaním prípravku ihneď po zrastu jaziev.

Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení a 8 ml v 200 ml balení). Pri aplikácii na vnútornej strane stehien a na bruško sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatia v mieste aplikácie. Ak sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes skôr na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.