Panel používateľa

Audioterapia Dokonalá láska CD1 + CD2

Audioterapia Dokonalá láska CD1 + CD2

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Pre upokojenie, relaxáciu, harmonizáciu, vlastné uvedomenie, proti hyperaktivite a proti separačnej úzkosti + Liečebné a cvičebné CD proti strachu z mesta, z detí, zo psov, z prírodných javov, z blízkej cesty.

21,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

 

Kombinácia 2 terapeutických CD pre komplexnú liečbu prejavov strachu, hyperaktivity, pre relaxáciu a harmonizáciu psychiky psíkov.

 

Kombinovanie s inými metódami:


Veľmi vhodná je spolupráca s aromaterapiou. (Proti strachu a úzkosti, Proti hyperaktivite, Proti bolesti, Pre spokojné a zdravé starnutie atď) Tiež odporúčame kombinovanie s Tellington-Touch (TTouch obláčikový leopard, TTouch dotyky na ušiach, TTouch mýval a iné.)

 

Hlasitosť by mala byť nastavená tak, aby prehlušila štekanie či vytie (východiskový stav).

Psom nevadí vyššia hladina zvuku, vadia im nepríjemné zvuky.

Práve preto je zvuk ľudského srdca v terapeutickej frekvencii a ďalšie pomocné prvky nastavený na vyššiu hladinu zvuku oproti melódii či spevu.

 

Zvláštne poďakovanie: Magdaléna Klimentová (spev), Jiří Staněk (viola), Herbert Schenk (odborná spolupráca), PhD. Alexander Hanson (odborná spolupráca), psie útulky a stanice v SR av Rakúsku (výskum a dokumentácia).

© 2011 Dokonalá láska
Všetky práva výrobcu a vlastníkov autorských práv k dielu sú vyhradené. Bez súhlasu je výroba kópií, prenájom, verejné prevádzkovanie tejto nahrávky zakázané.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.