Panel používateľa

Plávacia vesta veľ.1 (obvod krku 25-34 cm)

Plávacia vesta  veľ.1 (obvod krku 25-34 cm)

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Plávacia vesta pre psy s obvodom krku 25-34 cm, dĺžka vesty 19 -20 cm.

21,99 €

Dostupnosť: Skladom externe
Doručíme dňa: 8.10.2021

Výrobca: Baron

Neriskujte - nie každý pes je zdatný plavec a vyčerpanie sa môže vypomstiť. Ochráňte svojho psa a seba pri hrách vo vode s plávacou vestou Baron. Plávacia záchranná vesta Baron je veľmi ľahká, komfortná a jej optimalizovaný strih nebráni pohybu psíka vo vode ani na suchu.

Vesta veľkosti 1 je vhodná pre plemená ako napr.Yorkšír, Shih-Tzu, Silky Teriér, Westík.., čomu zodpovedá vztlaková sila 23 N pre psov s hmotnosťou do 8 kilogramov.

Dĺžka chrbtovej partie 19-20 centimetrov.

Tri vrstvy značkového homologovaného plávacieho materiálu sú zašité vnútri nylonovej pevnostnej tkaniny signálnej farby viditeľnej až na 1900 metrov. Farba reflexnej tkaniny je svietivá zelená.

Záchranná plávacia vesta sa na psa pripevňuje troma nastaviteľnými popruhmi s rýchlospojkami. Dva sú vedené cez chrbát pod bruško a hruď, tretí popruh fixuje krčnú partiu psa, kde zdvojenie fixované ešte aj suchými zipsami napomáha udržať nad hladinou hlavu vyčerpaného psa, aby mohol dýchať, kým sa k nemu dostane pomoc. Navrchu tejto vydarenej plávacej vesty pre psov je praktické madlo pre uchopenie a vytiahnutie psa z vody.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.