Panel používateľa

Dokonalá Láska Starostlivosť o oči, 30 ml kvapky

Dokonalá Láska Starostlivosť o oči, 30 ml kvapky

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Aromaterapeutické kvapky na starostlivosť o oči psov - vhodné na výtoky a zápaly očí.

11,99 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: Dokonalá Láska

Zmes rastlinných hydrolátov pre starostlivosť o očné okolie s pozitívnymi vlastnosťami pre kondíciu zraku a očného orgánu.

Veľmi jemným spôsobom dekontaminuje, hydratuje a napomáha regenerácii kožných buniek a zahojenie citlivých miest oka a očného okolia.

 

Spôsob použitia:

Naneste zmes na tampón alebo veľmi jemnú látku a jemne utierajte očné okolie, môžete veľmi jemne vytrieť očný kanálik. Zmes je možné nakvapkať aj priamo na ošetrené miesta. Zmes je neškodná a nespôsobuje podráždenie sliznice. Prípravok môžete použiť aj pre očistenie a starostlivosť o ďalšie citlivé miesta na tele.

 

Pokiaľ má zviera tendenciu zmes inhalovať alebo olizovať, doprajte mu to. Ak sledujete výraznú tendenciu k vnútornému užívaniu, môže sa jednať o dôležitý diagnostický údaj. V prípade potreby nás kontaktujte, odporučíme vám ďalší postup (farmakognóziu).

 

Prípravok Dokonalé Lásky Starostlivosť o oči je veľmi vhodný k hygiene očného okolia, výplach očí napríklad v prítomnosti cudzieho telesa, či prachu. Jemný roztok hydrosolí, možno naniesť na vatový, alebo gázový tampón a oči ošetriť, alebo možno priamo aplikačnou špičkou oko vypláchnuť prúdom tekutiny. Je dôležité byť opatrný, aby nedošlo k poraneniu oka najmä u nepokojných psíkov.

 

Prípravok neslúži ako náhrada za veterinárne liečivá, neobsahuje antibiotiká, ani žiadne iné veterinárne liečivá.

V prípade hnisavých, či krvavých výtokov, privieranie očných viečok a farebných zmenách v oku okamžite navštívte svojho veterinárneho lekára.

 

Tip Dokonalej Lásky na údržbu očného okolia:

Ako ošetriť očné okolie pri nadmernom výtoku sĺz a ich usadzovanie na chlpoch? Každý deň zaschnutú karpinu rozmáčajte tampónom s prípravkom Starostlivosť o oči. Dvakrát týždenne očistené chlpy ošetrite kvapkou mandľového oleja, ktorý si rozotrite medzi prstami a vmasírujte do chlpov.

Tento malý fígeľ zabezpečí, že slza bude po chlpoch stekať, nezoxiduje a nebude dochádzať k pigmentovej zmene na zaťažovaných chlpoch (nepekné zafarbovanie srsti v okolí očí). Ak sú chlpy od sĺz už zničené, je takisto nutné takto ošetrovať - novo narastajúci chlp už bude pekný.

 

Zloženie: Anthemis nobilis hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby.

Určené pre psov, mačky a ďalšie spoločenské zvieratá v záujmovom chove.

 

Číslo schválenia: 063-19/C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.