Panel používateľa

Výhodná sada - čajovníkový odpudzovač kliešťov CD Vet, 10 ml + Čajovníkový šampón cdVet, koncentrát, 200 ml

Výhodná sada - čajovníkový odpudzovač kliešťov CD Vet, 10 ml + Čajovníkový šampón cdVet, koncentrát, 200 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Výhodná sada - prírodný koncentrát éterických olejov s Tea Tree vhodný k dlhodobej ochrane a prevencii pred vonkajšími parazitmi spolu s účinným antiparazitným šampónom s obsahom čajovníku.

33,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cd vet

Výhodná sada - prírodný koncentrát éterických olejov s Tea Tree vhodný k dlhodobej ochrane a prevencii pred vonkajšími parazitmi spolu s účinným antiparazitným šampónom s obsahom čajovníku za super cenu!

Oddelene za 35,98 €, spolu len za 33,98€. Pre ešte lepšiu ochranu vášho psieho parťáka pred parazitmi!

 

Čajovníkový odpudzovač kliešťov a iných vonkajších parazitov z čistých, za studena lisovaných éterických olejov (Čajovník - Tea Tree z rastliny melaleuca alternifolia, Jojoba, Levanduľa lekárska), ktorý pachovou zámenou chráni proti vonkajším parazitom (kliešte, blchy, vši, roztoče) a čiastočnú ochranu poskytuje tiež pred nepríjemným bodavým a štípavým hmyzom (komáre, ovady, mušky).

 

Ako sa používa tento olejček? Poďme si to ukázať názorne: 

 

1.)                    2.) 

 

1.) Po otvorení flaštičky si kvapneme na ukazovák ruky jednu kvapku odpudzovača.

2.) Olejovú kvapku odpudzovača parazitov krátko rozotrieme medzi ukazovákom a palcom.

 

3.)                   4.)  

 

3.) Ucho psa zdvihneme, boltec pritlačíme k hlave (prípadne odrolujeme) a obnažíme ušnú mušľu.

4.) Olejček vmasírujeme na čapík uprostred ušnej mušle.

 

Ako často opakovať uvedený postup?

Veľmi účinný koncentrovaný čajovníkový odpudzovač parazitov nanášame najprv každý deň po dobu 3 týždňov, a neskôr 1 - 2 x týždenne po jednej kvapke na čapík uprostred ušnej mušle ľavého a pravého ucha (jemne vmasírujeme).

Čisto prírodný odpudzovač vonkajších parazitov "cdVet Abwehr Konzentrat Hund" je pre človeka i psa netoxický (neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky).

Odpoveď na dôležitú otázku: Ako dlho mi olej vydrží?

Obsah 10ml (180 kvapiek) vystačí psovi každej veľkosti cca na jeden rok.

Balenie: Sklenená fľaštička s kvapkadlom. 

Poznámka: U citlivých psov, ktorí si nenechajú v pokoji prípravok aplikovať do uší (nechcú držať), môžeme prípravok vmasírovať po jednej kvapke do pokožky na chrbte medzi lopatky a ku koreňu chvosta. Nevýhodou je predĺženie doby nábehu plnej účinnosti na cca 40 dní.

Upozornenie: Čajovníkový odpudzovač parazitov nedávame psovi do očí ani do nosa!

 

Je čajovníkový odpudzovač vhodný aj pre šteňatá, gravidné a dojčiace fenky?

Čajovníkový odpudzovač parazitov z čistých, za studena lisovaných éterických olejov môžeme bez obáv používať aj pre ochranu šteniat (vek od 12 týždňov). U šteniat mladších 12 týždňov odporúčame alternatívne sprej proti kliešťom ZeckEx alebo napr. Citronelový odpudzovač hmyzu Insektweg Plus, rovnako tak aj pre gravidné a dojčiace fenky. Pre dojčiace fenky možno použiť aj Levanduľový odpudzovač kliešťov.


Celoročná ochrana proti blchám

Pravidelnou preventívnou aplikáciou tohto čajovníkového odpudzovača ochránime psa pred napadnutím blchami, ktoré našim psom obzvlášť pri kontakte s už napadnutými zvieratami (ježko, túlavé zvieratá a pod.) hrozí prakticky celý rok.

Dosiahnutie plnej účinnosti odpudzovača parazitov cdVet

Pre dosiahnutie plnej účinnosti, najmä k obrane proti kliešťom aplikujeme odpudzovač do uší jedenkrát denne po dobu 3 týždňov (prenos do lymfatického systému). V ďalšom období potom aplikujeme odpudzovač parazitov do uší už len raz alebo dvakrát týždenne (podľa intenzity výskytu kliešťov).


Pri alergických prejavoch, kožných problémoch, po očkovaní alebo pri inak oslabenej imunite (antibiotiká), môže byť účinnosť odpudzovača parazitov vďaka pachovým zmenám psa (sekrét na pokožke, hnisavé miesta a pod.) oslabená, pretože zmenený pach láka parazity!

Kúpaním psa sa účinnosť neznižuje.


Zloženie čajovníkového  odpudzovača parazitov cdVet:: 

Čajovníkový olej, jojobový olej, levanduľa lekárska, pakost lúčny.


Pridané látky: ŽIADNE

Ošetrovací prípravok cdVet Abwehr Konzentrat Hund neobsahuje žiadne syntetické látky, plnivá ani konzervanty. Je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných komponentov. Preto nedráždi, nezaťažuje organizmus, nespôsobuje rezistencie a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Pred použitím pretrepať.

Bezpečnostné upozornenie: Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím vždy čítajte priložené informácie a označenia. Obsahuje geraniol - môže späsobovať alergické reakcie.

Zabráňte kontaktu s očami!

Informácie o čajovníkovom šampóne z tejto sady si viac prečítajte TU.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.