Panel používateľa

Dokonalá Láska Starostlivosť o uši, olej - intenzívny režim, 10 ml

Dokonalá Láska Starostlivosť o uši, olej - intenzívny režim, 10 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

Intenzívne pôsobiaci aromaterapeutický olej pre starostlivosť o uši s výskytom zápalu alebo nadmernou produkciou ušného mazu.

15,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Zdravé ucho je hladké, ružové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé. Akýkoľvek iný stav je neprirodzený a vyžaduje našu pozornosť. Intenzívne pôsobiaci aromaterapeutický olej pre starostlivosť o uši s výskytom zápalu alebo nadmernou produkciou ušného mazu vám pomôže vysporiadať sa s týmito problémami.


Dávkovanie a návod na použitie:

Kvapnite 2 až 5 kvapiek do ušného kanálika a zvonka premasírujte koreň ucha a okolia. Vyplavený maz a nečistoty utrite z ušnice. Vykonávajte podľa intenzity problému 1x až 4x denne.
Tiež môžete 10 kvapiek nakvapkať na tampón a veľmi opatrne ho vložiť do ústia zvukovodu na dobu 20 minút. Pozor, tampón musí byť tak veľký, aby neprepadol do ušného kanálika.


Zloženie:

rastlinné silice - Matricaria recutita, Anthemis nobilis, Melaleuca viridiflor, Citrus bergamia, Thymus vulgaris, Lavandula angustifolia; zastudena lisované oleje: ľanový, mandľový, olivový, repkový, slnečnicový; extrakt z grapefruitových jadier, vitamín E


Zmes za studena lisovaných olejov s rastlinnými silicami.

Balenie: sklenená fľaštička s kvapkacou pipetou.

Číslo schválenia: 103-18/C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.