Olej na zuby - a pre psov?

Počet zobrazení: 1883

´´Olej na zuby? A pre psov? Vy ste sa načisto zbláznili! ´´pomyslela som si, keď som si prečítala informácie k produktu Dokonalej Lásky,  ktorý označovali ako najpredávanejší. Dostala som sa na stránku týchto úžasných ľudí po to, ako som našla ich skromnú reklamu v istom českom časopise o psoch.

A viete čo? Olej na zuby nielenže funguje, ale je skoro zázrakom!

 

Ale pekne po poriadku.

Po tom, ako som oslovila Dokonalú lásku pre spoluprácu, som  začala čítať o tom, ako ich produkty fungujú. Informácie sú základ. Ale najlepšie informácie sú tie prežité a zažité skúsenosti. Preto som sa rozhodla, že olej na zuby sama vyskúšam. Moje pokusné králiky boli, ako vždy, moje vlastné psy.

 

 Ale ako začať?

Čo mám s olejom robiť? Radili nakvapkať ho na gázu a potierať nimi ďasná a korene zubov, ale to by som musela mať psy väčšie ako moje. Čivava ma malú papuľku,  s tým sa pracuje ťažko. A tak som to skúsila len tak, prstom. Olej som nakvapkala na prst a potierala ním ďasná psa, ako uvádzali v radách.  Neuviedli však, že psom olej chutí :) Všetky naraz mi začali olizovať flaštičku s olejom a tvárili sa, akoby to bola najlepšia mlska na svete.

 

Ako to prebieha?

Na čo si treba zvyknúť je, že pes sa bude výdatne olizovať. Váš prst v jeho tlame je neprirodzená vec a navyše tým, že má papuľu dlhšie otvorenú, objavuje sa tento reflex. Občasné prsknutie z nosa si tiež nevšímajte, psy potrebujú uvolniť nahromadené pachy. Dávajte si pozor pri zadných zuboch, aby vám nimi pes nepomliaždil prst (a neurobil si z neho žuvačku :) ), pretože pri aplikácii oleja pes prirodzene ďasnami hýbe.

 

Efekt? Odstránenie zubného kameňa!

Olej na zuby pre psov bol vytvorený na to, aby postupne odstránil vytvorený zubný kameň na psích zuboch. A túto misiu statočne plní. Je potrebné si uvedomiť, v akom stave má váš pes zuby a do akého času možno očakávať postupné odstraňovanie zubného kameňa. Pri dlhodobom nečistení zubov a usádzaní zubného kameňa vzniká aj ďalšia nepríjemnosť - zápaly ďasien a nepríjemný dych. Zubný olej Dokonalá láska odstraňuje aj tieto neduhy.

 

A to všetko prírodnou formou, bez narkózy, bez stresu, bez liekov.

A čo moje psy? Každý večer dostanú svoju dávku aromaoleja,  za čo ma zrovna nezbožňujú, ale ja viem, čo robím a robím to pre ich zdravie.

 

Toto je naozaj    odkaz

 

DARČEK K OBJEDNÁVKE

Nakúp nad 25 € a získaj balíček jedinečných Serrano Snack jahňacích pochúťok!

                                  Serrano Snack pochúťky

Nákup nad 50 € vám dovezieme zadarmo ✓

Poznáme psy a vieme, čo je pre nich dobré ✓

Na nás sa môžete spoľahnúť - svoje slovo držíme ✓

Staráme sa o vás ✓

Posielame prostredníctvom spoľahlivých partnerov ✓

 

 

V čítaní je sila!

Mrknite náš SuperBlog :)

 

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.