Panel používateľa

Olej na zuby - a pre psov?

Počet zobrazení: 3623

´´Olej na zuby? A pre psov? Vy ste sa načisto zbláznili! ´´pomyslela som si, keď som si prečítala informácie k produktu Dokonalej Lásky,  ktorý označovali ako najpredávanejší. Dostala som sa na stránku týchto úžasných ľudí po to, ako som našla ich skromnú reklamu v istom českom časopise o psoch.

A viete čo? Olej na zuby nielenže funguje, ale je skoro zázrakom!

Ale pekne po poriadku.

Po tom, ako som oslovila Dokonalú lásku pre spoluprácu, som  začala čítať o tom, ako ich produkty fungujú. Informácie sú základ. Ale najlepšie informácie sú tie prežité a zažité skúsenosti. Preto som sa rozhodla, že olej na zuby sama vyskúšam. Moje pokusné králiky boli, ako vždy, moje vlastné psy.

                                                             Olej na zuby Dokonalá Láska

Ako s aplikáciou aroma oleja pre zdravé zuby a ďasná psov začať?

Výrobca radil nakvapkať olej na gázu alebo psiu kefku a potierať ním ďasná a korene zubov, ale to by som musela mať psy väčšie ako moje. Čivava ma malú papuľku,  s tým sa pracuje ťažko. A tak som to skúsila len tak, prstom. Olej som nakvapkala na prst a potierala ním ďasná psa, ako uvádzali v radách.  Neuviedli však, že psom olej chutí :) Všetky moje psy mi naraz začali olizovať flaštičku s olejom a tvárili sa, akoby to bola najlepšia mlska na svete.

Ako čistenie zubov prebieha?

Na čo si treba zvyknúť je, že pes sa bude výdatne olizovať. Váš prst v jeho tlame je neprirodzená vec a navyše tým, že má papuľku dlhšie otvorenú, objavuje sa takýto reflex. Občasné prsknutie z nosa si tiež nevšímajte, psy potrebujú uvolniť nahromadené pachy. Dávajte si pozor pri zadných zuboch, aby vám nimi pes nepomliaždil prst (a neurobil si z neho žuvačku), pretože pri aplikácii oleja pes prirodzene ďasnami hýbe.

Efekt? Odstránenie zubného kameňa!

Olej na zuby pre psov bol vytvorený na to, aby postupne odstránil vytvorený zubný kameň na psích zuboch. A túto misiu statočne plní. Je potrebné si uvedomiť, v akom stave má váš pes zuby a do akého času možno očakávať postupné odstraňovanie zubného kameňa. Pri dlhodobom nečistení zubov a usádzaní zubného kameňa vzniká aj ďalšia nepríjemnosť - zápaly ďasien a nepríjemný dych. Zubný olej Dokonalá láska odstraňuje aj tieto neduhy.

A to všetko prírodnou formou, bez narkózy, bez stresu, bez liekov.

A čo moje psy? Každý večer dostanú svoju dávku aromaoleja - robím to pre ich zdravie.

 

Toto je naozaj    odkaz

 

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.