Panel používateľa
Späť

Najlepší priateľ Hitlera

Pridal: Počet zobrazení: 922

Knihu s týmto, dajme tomu, kontroverzným názvom spís(k)al bratislavský veterinár Pavol Fabian a myslím, že celkom úspešne. Je to jeden z vianočných darčekov, ktoré som si našla pod stromčekom a priznám sa, že som po nej pokukovala už dávnejšie.

O čom táto kniha je prezrádza podtitul O psoch známych majiteľov - a veruže ich v knihe nie je spomenutých málo. Od Alexandra Veľkého až po kráľovnu Alžbetu alebo také mená ako známa Halle Berry.

Kniha sa mi páči najmä preto, že som sa okrem toho, akého psa ktorá známa osobnosť vlastnila alebo vlastní, dozvedela aj veľa ďalších zaujímavostí z histórie a osobného života známych ľudí. Často nám takíto ľudia pripadajú neskutoční, akoby žili niekde inde ako my, vzdialení, cudzí-veď viete, ako to myslím :) 

Keď si ich však predstavíme ako obyčajných ľudí-psíčkarov, sú ako my, milujú svoje psy, chodia ich venčiť a starajú sa o nich, zrazu sú nám bližší a (možno aj) milší.

Jediné, čo mne osobne na knihe vadilo (a netvrdím, že vám bude takisto) bolo ne-delenie na kapitoly - súvislý text sa zdal byť bez konca, napriek tomu, že bol zaujímavý. Poznáte to - ,,dočítam kapitolu a zhasnem´´ - v tomto prípade to nebolo možné. Toto je však jediná výtka, ktorú mám a je to len moje osobné presvedčenie, mnohým z vás to určite vadiť nebude.

 

Knihu odporúčam, je zaujímavá, oddychová a veľa sa z nej naučíte.

5Hviezd

Knihu nájdete pod zmieneným názvom Najlepší priateľ Hitlera od P.Fabiana

Najlepší priateľ Hitlera

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.