Panel používateľa
Späť

Jak chutná veterinární medicína

Pridal: Počet zobrazení: 947

Autor: Miroslav Svoboda

Knihu Jak chutná veterinární medicína som dostala už tradične pod stromček. Bola na mojom zozname, bola chcená a veľmi som sa na ňu tešila :) Očakávania boli veľké a priznám sa, nie úplne splnené.

Ale pekne po poriadku. Veterinár a autor Miroslav Svoboda napísal túto knihu ako druhú v poradí a ja sa, napriek tomu, že nie úplne splnila moje očakávania, pokúsim získať aj jeho prvotinu Veterinární medicína po kapkách. 

Som náročný čitateľ a viem to o sebe. A vôbec sa za to nehanbím. Veď povedať svoj názor je u nás dovolené a aj autori sa musia vyrovnať s tým, že nie každý ich literárny počin bude prijatý s búrlivým aplausom. Viem, o čom hovorím, píšem pre vás newslettre a verte mi, niektoré reakcie občas zarazia :) Ale musím sa s tým takisto vyrovnať.

Na veterinára píše p.Svoboda dobre, jediné, čo mi vadilo, bol dosť opisný štýl niektorých pasáži, čo zrovna nezaujme (napr.jeho cesty čoby predsedu asociácie veterinárov v Čechách). Občas som sa však aj zasmiala, takže na zahodenie určite nie je a vnímavejší čitateľ sa čo - to dozvie aj o chorobách malých zvierat, čo sa môže v budúcnosti zísť každému chovateľovi.

Celkovo by som zhodnotila, že to nebol stratený čas a zaujímavé je aj dozvedieť sa niečo zo života takého tajuplného človeka ako veterinár pre nás psíčkarov je. Takisto sa mi páčilo, že autor nijak nezakrýva niektoré svoje pochybenia a celkovo sa vykresluje ako obyčajný človek, s omylmi a zakopnutiami. Nie je to tak bežné, ako by sa mohlo zdať.

 

4 hviezdicky

Knihe dávam 4 hviezdičky, nájdete ju v CZ jazyku pod názvom Jak chutná veterinární medicína, autor Miroslav Svoboda.

Jak chutná veterinární medicína

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.