Panel používateľa

Ale už som vážne naštvaná!

Počet zobrazení: 941

O tom, ako psíčkarom ten prekrásny deň menom Silvester znepríjemňuje život by sa dalo napísať toľko, že by to vydalo na knihu. Vydesené psy, zabehnuté psy, zúfalí majitelia a podobne-všetci to poznáme.

ALE..keby to bolo len v tento deň. Dajme tomu, fajn, nech sa ,,deti´´ pohrajú na vojačikov, ak im to chýba.

Som ale vážne naštvaná, keď s tým začínajú ďaleko pred silvestrom a o polnoci! Naozaj nie je nič lepšie, ako nadskočiť na posteli aj so psom, ktorý hneď uteká schovať sa do kúpeľne o 0:13. Fakt si nič lepšie predstaviť neviem.

Na posúdení čitateľov ponechám aj fakt, že išlo pravdepodobne o granát, pretože som nikdy taký strašný treskot nepočula a otázku, čomu to prospieva. Je to pekné? Milé? Poteší to niekoho? Čo z toho kto má?

Ľudia by si mali uvedomiť, ze nejde iba o psy. Ale aj o deti, o starých ľudí a vlastne o nás všetkých - nikto nemôže stopercentne povedať, že má srdce tak v poriadku, že sa mu naozaj, ale naozaj nemôže pri takomto ľaku nič stať. Pravdepodobne sa opäť čaká na nejakú tragédiu, aby sa kompetentní spamätali a niečo s tým urobili.

Mimochodom, zaujal ma ešte jeden fakt a to ten, že sme pravdepodobne tak otupeli, že sa nevyklonila ani jedna hlava z okna, aby dotyčnému prehovorila do duše. 

A ako dopadol silvester u nás? Mám tri psy, a keby som z toho urobila foto seriál, asi by nikto neveril.

Jessy, malá bradáčka, ktorá bude mať o pár dní jedenásť rokov, spala tak tvrdo, až som sa obávala o jej život - totiž pri pohladkaní nereagovala, až pri oslovení ňou trhlo :)

Nelly, yorkšírka, tiež takmer 11 ročný psík, pobehovala okolo, nechala sa hladkať každému ochotnému a delobuchy ju nechávali chladnou.

No a Maxi, moja krásna čivavka..Tá mala jazyk až na kolenách, triasla sa ako osika, v pravidelných intervaloch dostávala Bachove kvapky a olej na upokojenie, silvester preležala pod stolom, kde sa jej to zdalo najmenej nebezpečné a zaspala až po tom, čo som ju prikryla v studenej vode namočeným uterákom a s mojou rukou na sebe (pravdepodobne jej robil dobre tlak, princíp použila aj Linda Tellington-Jones pri svojej práci s obväzovaním).

Tri psy a tak rozdielne :) A aký bol váš silvester? 

Diskusia

(1 komentár)

na háku ja 1.2.2018 14:33:08

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.