Panel používateľa

Granule pre psov

Viete, čo znamená skratka TBF? Jednoducho The Best Friend - najlepší priateľ. A kto je najlepším priateľom človeka? Predsa náš pes :)

Predstavte si, že by krmivo chutilo vášmu psíkovi celé roky. Predstavte si, že by mu zlepšilo kvalitu srsti a vy by ste nemuseli dookola riešiť zdravotné problémy. Predstavte si, že by vám krmivo chodilo v presne zvolený čas, v množstve, v akom si určíte a to všetko bez starostí. Jednoducho TBF.

                                        TBF granule pre psov

                                                        Chcem to!

Krmivo ako krmivo, poviete si. ALE - obsahuje nejaké iné krmivo Astaxanthin

Astaxanthin je jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov. Táto látka je známa svojimi antioxidačnými vlastnosťami a má tmavočervenú farbu. V prírode sa astaxanthin vyskytuje v rastlinách, riasach a zafarbí ich na červeno-oranžovú farbu. Morským organizmom dáva astaxanthin purpurovú a červenkastú farbu. V súčasnosti je astaxanthin jedným z najsľubnejších antioxidantov a to kvôli svojej antioxidačnej aktivite mnohokrát silnejšej ako u iných známych antioxidantov. Ukázalo sa, že jeho schopnosť bojovať s voľnými radikálmi (antioxidačná sila) je

- 65 x silnejšia ako vitamín C

- 14 x silnejšia ako vitamín E

- 54 x silnejšia ako betakarotén

- 18 x silnejšia ako Pycnogenol (silná antioxidačná živina, výťažok z borovice pobrežnej)

                                                         Chcem vedieť viac                                                       

TBF Beef and Rice Adult


Krmivo z hovädzieho pre dospelé psy. Obsahuje až 80% bielkovín živočíšneho pôvodu.

Veľký podiel v zložení tvorí dehydrované hovädzie mäso, ako základná surovina živočíšneho pôvodu a podiel bielej ryže ako zdroj glycidovej zložky a energie na celý deň.

TBF Beef and Rice Adult

Zloženie:

Dehydrované hovädzie mäso a živočíšne produkty (sušené a lisované hovädzie mäso, lososový extrakt, hydinová pečeň), biela ryža, kukurica, cukrovarské rezky, tuky a oleje (hovädzí tuk, lososový olej), pivovarské kvasnice, rozmarínový extrakt, ostropestrec mariánsky, yucca, vitamíny a minerálne látky, probiotické látky, astaxanthin. Obsahuje farbivá, prírodné konzervanty a ochucovadlá vyrobené zo živočíšnych surovín.

Analytické zloženie:

Hrubý proteín 26%, hrubý tuk 11%, anorganické látky 6% (hrubý popol), hrubá vláknina 2,5%.

TBF Lamb and Rice Adult

Krmivo z jahňacieho pre dospelé psy. Obsahuje až 85% bielkovín živočíšneho pôvodu

Zloženie tohto krmiva je hypoalergénne, je vhodné pre všetky kategórie dospelých psov vrátane gravidných a dojčiacich feniek, spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na nutričné hodnoty pričom si zachováva výbornú stráviteľnosť.

TBF Lamb and Rice Adult

 

Zloženie:

Dehydrované jahňacie mäso, biela ryža, kukurica, cukrovarské rezky, klíčky, tuky a oleje (hydinový tuk, slnečnicový olej), pivovarské kvasnice, ostropestrec mariánsky, rozmarínový extrakt, yucca, vitamíny a minerálne látky, probiotické látky, astaxanthin. Obsahuje farbivá, prírodné konzervanty a ochucovadlá vyrobené zo živočíšnych surovín.

Analytické zloženie:

Hrubý proteín 26%, hrubý tuk 11%, anorganické látky 6,5% (hrubý popol), hrubá vláknina 3%.

TBF Junior Complex

Krmivo pre šteniatka a mladé psy všetkých plemien. Obsahuje až 93% bielkovín živočíšneho pôvodu

Zloženie TBF Junior Complex vďaka špeciálne použitým surovinám a ostatným doplnkom spĺňa tie najprísnejšie kritériá nutričnej a dietetickej hodnoty určené pre odchov šteniatok všetkých plemien psov.

Najväčší podiel v zložení tvorí hydinové mäso a rybie mäso ako základná surovina živočíšneho pôvodu a podiel bielej ryže ako zdroj glycidovej zložky a energie na celý deň. Naše krmivo neobsahuje iné rastlinné krmivá, ktoré môžu spôsobovať alergiu alebo intoleranciu (pšenica, sója).

TBF Junior Cpmplex

Zloženie:

Živočíšne produkty (dehydrované hydinové a rybie mäso, lososový extrakt, hydinová pečeň), biela ryža, cukrovarské rezky, tuky a oleje (hydinový tuk, slnečnicový olej, lososový olej), pivovarské kvasnice, ostropestrec mariánsky, rozmarínový extrakt, yucca, vitamíny a minerálne látky, probiotické látky, astaxanthin. Obsahuje farbivá, prírodné konzervanty a ochucovadlá vyrobené zo živočíšnych surovín

Analytické zloženie:

Hrubý proteín 33%, hrubý tuk 17,5%, anorganické látky 5% (hrubý popol), hrubá vláknina 2,5%

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.