Panel používateľa

Biocídny roztok Dokonalá Voda

Biocídny roztok/prípravok určený na užívanie pri bakteriálnej infekcii či infekčnom ochorení.

Infekčné choroby sú choroby, ktorých pôvodcami sú živé mikroorganizmy - patogénne baktérie, huby, vírusy, protozoa, riketsie, chlamýdie, schopné prenikať do organizmu zvierat, vyvolať ochorenie a prenášať sa ďalej na zdravé jedince.

Dokonalá Voda tieto živé mikroorganizmy úspešne likviduje.Ako Dokonalá Voda likviduje škodlivé mikroorganizmy?

Na rozdiel od bežných chemických biocídnych prostriedkov pôsobí aktívne látky roztoku na bunkovej steny prokaryotických buniek baktérií, ktoré sú vystavené účinkom Redox potenciálu 800 mV a tým sú narušené.
V dôsledku osmotického tlaku (rozdiel tlaku prostredia a tlaku vo vnútri bunky) potom dôjde k pretrhnutiu cytoplazmatickej membrány a tým k deštrukcii bunky.
Voči tomuto typu mechanického poškodenia bunkových stien nemajú mikroorganizmy obranný mechanizmus a nemôžu si na neho vytvoriť rezistenciu.
Eukaryotické bunky, ktoré tvoria bunkovú stavbu vyšších živočíchov (ľudia, zvieratá a rastliny), nie sú roztokom poškodzované.
Roztok účinne pôsobí aj proti vírusom tým, že zabraňuje vytváraniu väzieb medzi vírusom a hostiteľskou bunkou a existujúce väzby ničí.


Zloženie :

elektrochemicky aktivovaná voda 99,3 %, soli kyseliny chlorovodíkovej, uhličitan sodný (sóda), peroxid vodíka (kysličník) chlórnan sodný, oxid chloričitý.Dávkovanie :

V preventívnom režime : 1 viečko ( 8 ml ) biocídneho roztoku Dokonalá Voda na 1 liter pitnej vody z bežného zdroja.
Pri výmene vody v miske pridajte novú dávku biocídneho roztoku Dokonalá Voda.

Tento postup vykonávajte každý tretí deň, alebo každý deň 7 až 10 dní v mesiaci.

Pri závažnejších infekčných stavoch : 4 viečka ( 32 ml ) biocídneho roztoku Dokonalá Voda na 1 liter pitnej vody.

Ak zviera užíva biocídny roztok v tomto dávkovaní dlhšie ako 5 dní, odporúčame začať užívať probiotiká (napr.Probiotickú pastu).
Ak zviera už užíva antibiotický liek, konzultujte správne použitie biocídneho roztoku so svojím veterinárom.Uchovanie : Skladujte v chlade a tme.
Po otvorení spotrebujte do 30 dní.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.